Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Kheste

Nie mogę połączyć się z portami

Recommended Posts

Tak się błąkam i błąkam po tych czeluściach internetu to może i tu napisze, w końcu gram i widziałem paru informatyków u Was...

Kupiłem sobie BF4, super duper milion premium delux edyszyn na promocji. Kiedyś w grę grałem (wszystko OK, multi działało), więc "a co mi tam". Otóż problem z grą jest taki, że nie mam (podobno) otwartego portu 3659. Sprawdzałem na kilku stronach a i owszem - tylko że ciągle jest "timeout", czyli nie mogę się z portami połączyć. I to nie tylko z tym, ale ze... wszystkimi. Ale mogę praktycznie wszystko robić i grać w gry online typu LOL, CS, TF i... nic 0 problemów!

Próbowałem przekierować porty programami i przez router (dasan H640GW), ale nic to nie daje, operator mówi, że nie Ich wina

Sporo portów jest poblokowanych, często otwierają się dopiero, gdy jakaś aplikacja/gra potrzebują do nich dostępu. Jeśli odpalisz grę, a port jest dalej zamknięty to możliwe, że go źle przekierowałeś.

EDIT: Internet wypluł mi takie cośipKtl0h.png

Z tego co tu widać, portów trzeba przekierować więcej, przy okazji zważyć, czy to TCP czy UDP.

Edited by Reaven

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...