Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Kheste

Nie mogę połączyć się z portami

Recommended Posts

Tak się błąkam i błąkam po tych czeluściach internetu to może i tu napisze, w końcu gram i widziałem paru informatyków u Was...

 

Kupiłem sobie BF4, super duper milion premium delux edyszyn na promocji. Kiedyś w grę grałem (wszystko OK, multi działało), więc "a co mi tam". Otóż problem z grą jest taki, że nie mam (podobno) otwartego portu 3659. Sprawdzałem na kilku stronach a i owszem - tylko że ciągle jest "timeout", czyli nie mogę się z portami połączyć. I to nie tylko z tym, ale ze... wszystkimi. Ale mogę praktycznie wszystko robić i grać w gry online typu LOL, CS, TF i... nic 0 problemów!

 

Próbowałem przekierować porty programami i przez router (dasan H640GW), ale nic to nie daje, operator mówi, że nie Ich wina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo portów jest poblokowanych, często otwierają się dopiero, gdy jakaś aplikacja/gra potrzebują do nich dostępu. Jeśli odpalisz grę, a port jest dalej zamknięty to możliwe, że go źle przekierowałeś.

 

EDIT: Internet wypluł mi takie cośipKtl0h.png

 

Z tego co tu widać, portów trzeba przekierować więcej, przy okazji zważyć, czy to TCP czy UDP.

Edited by Reaven

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...