Skocz do zawartości
skimask

Podanie o admina

4 odpowiedzi w tym temacie

skimask    0

1. Twój nick oraz SteamID: ☆SKI MASK THE SLUMP OF GRACJAN★     STEAM_0:1:162570744

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5037

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Moim zdaniem mógłbym zostać administratorem ponieważ: jestem dość aktywną osobą na serwerze, nie jestem złośliwy ani agresywny, nawiązuje dobry kontakt z graczami na serwerze oraz mógłbym przyczynić się do lepszej atmosfery na serwerze. Także denerwuje mnie to że czasem w  godzinach jakich zaczynam grać nie ma adminów którzy by wyciszali rożnego typu osoby które krzyczą do mikrofonu lub go nadużywają. Pozdrawiam'

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu grywam w godzinach od 16 do około 20,21(oczywiście nie cały czas) to oczywiście też zależy ale najczęściej o takich porach a w weekendy mogę czasem grac od 15 do 3 w nocy ( także z przerwami)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie posiadam niestety nie posiadam doświadczenia co wiąże się z tym że także nie znam komend ale myśle że mógłbym się szybko nauczyć.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): oczywiście

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: znam regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ploszi    5

Czemu nie, nie widzialem cie ani razu na serwerze ale grasz o innych godzinach wiec luz. Zapoznaj sie z komendami i czekamy na decyzje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    263

większość twoich sesji kończy się na 20 minutach. 3 razy się zdarzyło, że byłes ponad godzinę i raz byłeś 3h na serwerze. Lat masz 14, a nie 16.

Podanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej