Skocz do zawartości
Walgur

Odwołanie

7 odpowiedzi w tym temacie

Walgur    0
Napisano (edytowane)

Nick: Walgur(hs only)

STEAM_0:0:174239071

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Walgur&advType=name

01-14-18 21:59

Poinformowanie, że przeciwnik był ez + prowokacja : Wynikła nie miła Sytuacja Po Kutni Z Adminem o nicku Omcia W której Powiedziałem że na Serwie będą Łatwe Fragi Omcia Mnie upomniała wiec się nie powtarzałem gdy omcia coś powiedziała nie do końca ją usłyszałem i powtórzyłem x3 razy "Co Powiedziałem " I po czym dostałem bana na 2 tygodnie Rozumiem Muta na 2 tygodnie ale nie bana :(    "Prowokowanie" to tak jak napisałem nie dosłyszałem co Omcia Powiedziala i powtórzyłem x3 razy "co Powiedziałem " 

Dziękuje Za rozpatrzenie Czekam Na Odpowiedz Jeśli kogoś uraziłem 

Przepraszam 

Pozdro 

Edytowane przez Walgur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    30

Byłeś adminem trzy razy, raz przeszedłeś okres testowy i powinieneś dobrze wiedzieć, że pisanie/ mówienie takich rzeczy jest zabronione, a skoro wiesz to po co mówiłeś to, bo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Walgur    0

No Mówiłem Omcia Nie bierz wszystkiego na Serio Powiedziałem Że na żarty I Przepraszam 

Ja Naprawdę nie zrobiłem tego Że nie wiem że mówię że każdy jest słaby

tylko w celu chumorystycznym :(

Rozpatrzcie to :_l

Mute -2tygodnie Chociaż ale nie Ban ;O

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Walgur    0

No nie wiem  dlaczego to powiedziałem ale taka drama była nie POtrzebna 

Przepraszam Wszystkich .. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    30

Jeszcze dołączam kawałek rozmowy i mogłem dołożyć to do powodu bana, ale już nie dawałem: https://imgur.com/a/oxNip

Tak btw, z tego co napisałeś wynika, że chcesz unbana dlatego, bo masz ferie i nie masz co robić.

Tylko tyle chciałem powiedzieć na w.w temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Walgur    0

Ferie to idą inną drogą ja Za Swoje zachowanie przeprosiłem

Zostałem Upomniany Raz

Zrozumiałem

Omcie przeprosiłem Osobiście 

Więc Mówię Ferie to inna sprawa Wogole

Ty nie możesz mi tego wmówić że chodzi o Tylko ferie Bo tego nie wiesz

Zostaw to może dla zarządu już co ? 

Poco drążyć ten Temat... Siemano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    243

Obejrzałem demo, nie ma mowy o jakimkolwiek unbanie.

Rypiter niniejszym wygrywa zmianę czasu bana z 2 tygodni na perma, a Omcia traci uprawnienia administratora.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Twój nick: VIPER 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:180571755 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:180571755&advType=steamid&Submit   4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=302   5. Opis zdarzenia: Na mapie am_banana jakiś gracz powiedział do mnie "huju", a ja skoro miałem już mute (na czat głosowy) napisalem na czacie "Dlaczego huju ?" po czym wyskoczyło [Filtr]{NORMAL} Zostałeś ukarany silencem na miesiąc{NORMAL} za użycie słowa " huju".
    • Filmik:    Chodzi o 100% celności z awki podczas spadania   edit: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959  Nie wiem czy będzie działać, ale OP mówił że powinno   ^ w configu ustawić nospread "0" dla wszystkich broni  //oprócz novy(wedle uznania) dropdown "1" tylko dla awki    //i scouta, też wedle uznania   edit2(żeby nie pisać x postów): 4. proponuje zmniejszyć czas ochronki po respawnie z 10s na 7/8/9s, ponieważ na niektórych mapach kluczowe miejsca w których ludzie się strzelają są blisko spawna(więc można dolecieć w mniej niż 10s) i najczęściej pojedynki przegrywa osoba która pierwsza w panice opróżni swój magazynek. *jeśli przejdzie, to zedytować regulamin: paragraf 2, punkt 8* 5. ustawić timelimit na 20/30min(whatever) ponieważ czasami mapa trwa kilkanaście minut(szybkie 13:0), albo 40+ minut(dużo remisów/przedłużanie) 6. znowu coś się zepsuło z punktami w hlx, tak jak kiedyś:   fin. Nie są to baaardzo potrzebne zmiany(4,5) aczkolwiek uważam że z nimi lepiej się będzie grało.  
    • Zmiany odnośnie mapy i tego cvaru wykonałem na serwerach surf combat oraz surf rpg. Co do tego pluginu to musisz przybliżyć go/podać link, bo nie wiem o czym piszesz. btw. staraj się lepiej nazywać tematy, większa szansa że zajrzę szybciej.
    • Jestem na tak +duzo razy widzialem ciebie na serwerze +miły i sympatyczny +aktywnosc  +sesje   Z komend moge ci potem pomóc
    • Czy to Justin Bieber baby? ( ಠ_ಠ)   Żule w taxi, sezamki
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej