Skocz do zawartości
Lord Yabol

Zamknięcie TF2 Medieval

26 odpowiedzi w tym temacie

Lord Yabol    243

Z dniem dzisiejszym uległ zamknięciu serwer TF2 Medieval. Dziękujemy administracji serwera za trud włożony w opiekę nad nim.

Dziękujemy także wszystkim graczom tego serwera i zapraszamy do gry na innych serwerach sieci Max-Play.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Johita    9

Edytowane przez Johita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elot360    1

Świetnie, zakładać konto po to by zgłaszać dzieci, następnie zostać adminem serwera a potem podbić świat. I cały plan wziął w łeb bo serwer zamknęli... Świetnie, po prostu świetnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aneril    82

Velt, odpowiem Ci jak zgred zgredowi: serwer zdechł było w praktyce zerowe zainteresowanie administracji, kilku graczy na krzyż, opiekunowie to nie wiem kiedy ostatnio widziani. No i ostatniego dnia jak gruchnęło, to się zbiegło towarzystwo i nagle hałas. I nagle wszyscy jakieś ckliwe teksty, że się grało (chyba kilka lat temu), że najlepszy serwer (za dużo kolorowej chemii ktoś przyjął chyba) i że ogólnie rozpacz, smutek i inne. A przez ostatnie miechy, to pies z kulawą nogą się nie interesował.

Masz okazję obserwować tzw. "modę" na ostatnie pożegnania. W dobie internetu pod każą strzechą i masowych reakcji na wydarzenia, gdzie każdy może coś napisać, nikt nie zastanowi się właściwie o czym pisze. Ważne, by napisać a o kim/o czym, co to było, co ktoś robił, to nieistotne. Liczy się lans. Zwłaszcza ze ludzie nawet kilku słów nie potrafią sklecić, tylko wklejają obrazki. Analfabetyzm wtórny szerzy się w narodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FLYP    1
47 minut temu, Velture napisał:

Zobaczymy co napiszą jak zamknę stajnię w tym roku.

Zejdź do swojej chłodnej i ciemnej piwnicy z prostytutkami, i ochlon, bo obecne upały za bardzo Ci biją w dekiel. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YumA    13

Najfajniejsi opiekunowie z medi zawsze zostaną w moim serduszku. <3

Ps. to nie jest sarkazm! :)

Edytowane przez YumA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Velture    17
5 godzin temu, FLYP napisał:

Zejdź do swojej chłodnej i ciemnej piwnicy z prostytutkami, i ochlon, bo obecne upały za bardzo Ci biją w dekiel. :D

Jak mam zejść ze swojej piwnicy? Mam zejść do swojego lochu z niej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaCuS    5

Jaki komunikat takie pożegnania.

Pani Aneril, serwer tzw. "zdechł" już 2 lata temu, był to raczej zbiór przyczyn o których nie będę pisał.

Choć napisałaś to dla zgreda to jednak pamiętaj że reprezentujesz M-P na forum publicznym.

Widzę, że nie podoba się Pani współczesny świat, zresztą mnie też nie, wole starożytną Grecję.

Jednakże proszę o nie wylewanie swojej frustracji w tym temacie.

Mam nadzieję że, nie odbierze Pani tego jako atak z mojej strony.

Edytowane przez JaCuS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Velture    17

Pani, pani, pani....

Jacuś weź dojrzej w końcu bo zachowujesz się jak dziecko z tym paniowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aneril    82

Velture, wydaje mi się, że chłopak chciał w ten sposób podkreślić wymóg używania stosownych form przy reprezentowaniu MP.

@JaCuS, wydaje mi się, że nie uwłaszczyłam w żaden sposób sieci, pisząc w ten sposób. To  nie była frustracja, tylko zwykły komentarz. Dla kogoś, kto jest tu od jakiegoś czasu i zobaczył co się dzieje w temacie, zapytanie Veltura było standardową reakcją. Mogłabym napisać to w sposób całkowicie żelbetonowy, ale po co? Ani nie będzie się tego łatwiej czytało, ani nie będzie miało to głębszego sensu. Ujęcie w kilku krótkich, nazywających rzeczy po imieniu słowach, jest lepsze.

Nie odbieram tego jako atak, masz wątpliwości, piszesz, wyjaśniamy sobie jak cywilizowani ludzie i jest dobrze. Masz swoje zdanie, ja mam swoje. Masz swój styl a ja swój. Dla mnie, MP jest czasem wolnym, żelbeton to ja mam w pracy, gdzie każda napisana rzecz musi być co do milimetra zgodna z wytycznymi. Nie chce mi się jeszcze uprawiać tego tutaj. Zwłaszcza, że zwyczajowo na forach stosuje się luźny system komunikacji (pomijam fora służbowe, prawnicze i inne twory służące celom stricte formalnym) i proszę nie mylić luźnego stylu ze zdziczeniem.

Poza tym, nie widzę głębszego sensu pisania człowiekowi, który mógłby być spokojnie ojcem połowy użytkowników tutaj, jakichś farmazonów. Oboje jesteśmy za starzy na takie gierki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stihl1210    2
Dnia 10.09.2016 at 18:36, Lord Yabol napisał:

Z dniem dzisiejszym uległ zamknięciu serwer TF2 Medieval. Dziękujemy administracji serwera za trud włożony w opiekę nad nim.

Dziękujemy także wszystkim graczom tego serwera i zapraszamy do gry na innych serwerach sieci Max-Play.pl.

Dziekuje za wspaniałe chwile spedzone na serwerze. Co prawda nie wchodzilem tam juz z dwa lata, ale medi na zawsze w mej pamięci. Tak naprawde to nie było tak, że gra się nie podobała i brak było chęci. Po prostu brakowało na to czasu i były też różne bardziej skomplikowane wydarzenia :P http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_WMEDy1FJyvU9BtFMNwZBkMswFDjAM6HW.gif

gdyby nie to pewno nadal bym tam grał

Ciesze sie że poznałem sporo fajnych ludzi i miałem okazje pobawić się na Degroocie:D podśmiewując się z Hena

11 godzin temu, Aneril napisał:

Velt, odpowiem Ci jak zgred zgredowi: serwer zdechł było w praktyce zerowe zainteresowanie administracji, kilku graczy na krzyż, opiekunowie to nie wiem kiedy ostatnio widziani. No i ostatniego dnia jak gruchnęło, to się zbiegło towarzystwo i nagle hałas. I nagle wszyscy jakieś ckliwe teksty, że się grało (chyba kilka lat temu), że najlepszy serwer (za dużo kolorowej chemii ktoś przyjął chyba) i że ogólnie rozpacz, smutek i inne. A przez ostatnie miechy, to pies z kulawą nogą się nie interesował.

Masz okazję obserwować tzw. "modę" na ostatnie pożegnania. W dobie internetu pod każą strzechą i masowych reakcji na wydarzenia, gdzie każdy może coś napisać, nikt nie zastanowi się właściwie o czym pisze. Ważne, by napisać a o kim/o czym, co to było, co ktoś robił, to nieistotne. Liczy się lans. Zwłaszcza ze ludzie nawet kilku słów nie potrafią sklecić, tylko wklejają obrazki. Analfabetyzm wtórny szerzy się w narodzie.

także tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Thrall    1

Również dziekuje za wspaniałe chwile na tym serwerze ktore spedzilem miedzy innymi jako admin, było cudownie, ale fakt faktem ze od dlugiego czasu nikt nie interesowal sie tym serwerem wiec jego zamkniecie bylo nieuniknione. Wielka szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej