Skocz do zawartości
igik367

Propozycja nowych map

2 odpowiedzi w tym temacie

igik367    5

Chciałbym zaproponować kilka moich ulubionych map zebranych ze wszystkich operacji. Oto one:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128107346&searchtext=Library Mała mapka z Paybacka. Proponuje dodać ją do puli "nocnych map z uwagi,że jest tam bardzo ciasno oraz nie ma tam otwartcyh przestrzeni.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=122439431&searchtext=Motel Mapa także z Paybacka oraz Phoenixa w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam sporo otwarych przestrzeni jak i małych korytarzy oraz pokoi.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=127012360&searchtext=Museum  Znowu Paybackowa mapa gdzie znajdziemy mnóstwo dróg dojścia do hostów. Myślę, że jest to idealna mapa dla dużej ilości graczy.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=208579464&searchtext=Castle Tym razem mapa z Breakouta, gdzie znajdziemy  się w średniowiecznym zamku. Jest tu mnóstwo jaskini jak i otwartych przestrzeni dla snajperów.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175459753&searchtext=Insertion Mapa dobrze znana z Breakouta jak i Hydry. Wybieramy miejsce respa i próbujemy obronić/odbić hostów. Mapa idealna dla snajperów.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=389175812&searchtext=Zoo Mapa z Bloodhounda, która bardzo przypadła mi do gustu. Jest tu mnóstwo zamkniętych przestrzeni (bs B) jak i otwartych dróg (bs A).

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=580446503&searchtext=Tulip  Bardzo ładna mapa z Wildfirea, która dzieję się w Holenderskim miasteczku. Co prawda jest ona dość skomplikowana pod względem dróg to po dłuższym czasie gry można się jej nauczyć na pamięć.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=727462766&searchtext=Austria Mapa z najnowszej operacji, której chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Pięknie zrobiona mapa! Myśle, że dobrze będzie się nam na niej grać.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CamerDisco    203

Dodane zostały:

  • Insertion
  • Motel
  • Museum
  • Castle
  • Library

Reszta nie została dodana z racji, że zajmują więcej niż 150MB, a w tym przypadku nie będą się one pobierały graczom z fastdla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×