Skocz do zawartości
igik367

Propozycja nowych map

2 odpowiedzi w tym temacie

igik367    5

Chciałbym zaproponować kilka moich ulubionych map zebranych ze wszystkich operacji. Oto one:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128107346&searchtext=Library Mała mapka z Paybacka. Proponuje dodać ją do puli "nocnych map z uwagi,że jest tam bardzo ciasno oraz nie ma tam otwartcyh przestrzeni.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=122439431&searchtext=Motel Mapa także z Paybacka oraz Phoenixa w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam sporo otwarych przestrzeni jak i małych korytarzy oraz pokoi.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=127012360&searchtext=Museum  Znowu Paybackowa mapa gdzie znajdziemy mnóstwo dróg dojścia do hostów. Myślę, że jest to idealna mapa dla dużej ilości graczy.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=208579464&searchtext=Castle Tym razem mapa z Breakouta, gdzie znajdziemy  się w średniowiecznym zamku. Jest tu mnóstwo jaskini jak i otwartych przestrzeni dla snajperów.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175459753&searchtext=Insertion Mapa dobrze znana z Breakouta jak i Hydry. Wybieramy miejsce respa i próbujemy obronić/odbić hostów. Mapa idealna dla snajperów.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=389175812&searchtext=Zoo Mapa z Bloodhounda, która bardzo przypadła mi do gustu. Jest tu mnóstwo zamkniętych przestrzeni (bs B) jak i otwartych dróg (bs A).

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=580446503&searchtext=Tulip  Bardzo ładna mapa z Wildfirea, która dzieję się w Holenderskim miasteczku. Co prawda jest ona dość skomplikowana pod względem dróg to po dłuższym czasie gry można się jej nauczyć na pamięć.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=727462766&searchtext=Austria Mapa z najnowszej operacji, której chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Pięknie zrobiona mapa! Myśle, że dobrze będzie się nam na niej grać.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CamerDisco    188

Dodane zostały:

 • Insertion
 • Motel
 • Museum
 • Castle
 • Library

Reszta nie została dodana z racji, że zajmują więcej niż 150MB, a w tym przypadku nie będą się one pobierały graczom z fastdla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • 1. Twój nick: VIPER 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:180571755 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:180571755&advType=steamid&Submit   4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=302   5. Opis zdarzenia: Na mapie am_banana jakiś gracz powiedział do mnie "huju", a ja skoro miałem już mute (na czat głosowy) napisalem na czacie "Dlaczego huju ?" po czym wyskoczyło [Filtr]{NORMAL} Zostałeś ukarany silencem na miesiąc{NORMAL} za użycie słowa " huju".
  • Filmik:    Chodzi o 100% celności z awki podczas spadania   edit: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959  Nie wiem czy będzie działać, ale OP mówił że powinno   ^ w configu ustawić nospread "0" dla wszystkich broni  //oprócz novy(wedle uznania) dropdown "1" tylko dla awki    //i scouta, też wedle uznania   edit2(żeby nie pisać x postów): 4. proponuje zmniejszyć czas ochronki po respawnie z 10s na 7/8/9s, ponieważ na niektórych mapach kluczowe miejsca w których ludzie się strzelają są blisko spawna(więc można dolecieć w mniej niż 10s) i najczęściej pojedynki przegrywa osoba która pierwsza w panice opróżni swój magazynek. *jeśli przejdzie, to zedytować regulamin: paragraf 2, punkt 8* 5. ustawić timelimit na 20/30min(whatever) ponieważ czasami mapa trwa kilkanaście minut(szybkie 13:0), albo 40+ minut(dużo remisów/przedłużanie) 6. znowu coś się zepsuło z punktami w hlx, tak jak kiedyś:   fin. Nie są to baaardzo potrzebne zmiany(4,5) aczkolwiek uważam że z nimi lepiej się będzie grało.  
  • Zmiany odnośnie mapy i tego cvaru wykonałem na serwerach surf combat oraz surf rpg. Co do tego pluginu to musisz przybliżyć go/podać link, bo nie wiem o czym piszesz. btw. staraj się lepiej nazywać tematy, większa szansa że zajrzę szybciej.
  • Jestem na tak +duzo razy widzialem ciebie na serwerze +miły i sympatyczny +aktywnosc  +sesje   Z komend moge ci potem pomóc
  • Czy to Justin Bieber baby? ( ಠ_ಠ)   Żule w taxi, sezamki
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×