Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Drako

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Drako / STEAM_1:0:93999022

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7068

3. Twój wiek:  Aktualnie mam 17 lat

4. "Dlaczego ty?": Mam doświadczenie w byciu administratorem, jestem miły, zawsze chętnie pomagam gdy jakiś gracz na z czymś problem, poza tym często nie ma na serwerze żadnego admina gdy jest on potrzebny a ja dość dużo gram.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i często z niego korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: To oczywiście zależy od dnia. Ponieważ chodzę jeszcze do szkoły w dniach od poniedziałku do piątku gram od godziny około 3 do 6 (zależnie od planu) a w dni wolne gram praktycznie cały czas.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam komędy SM / Przez kilka miesięcy posiadałem admina na 2 serwerach: HNS oraz surfRPG. Na serwerze HNS miałem junior admina (był to admin z wyższymi uprawnieniami od admina oraz ewentualny zastępca opiekuna) a na serwerze surfRPG miałem admina i też prawie zostałem opiekunem. (prawie ponieważ zamknęli sieć)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Jak najbardziej 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście że tak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na tak:

+ Aktywny

+ Pomocny

+ Czas gry na serwerze

+ wiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprawnienia nadane, witam w gronie administratorów!

 

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...