Skocz do zawartości
GreQs

Dźwięk z mikrofonu do słuchawek..

5 odpowiedzi w tym temacie

GreQs    0
Napisano (edytowane)

Cześć, 

Na wstępie wspomnę, że miałem już ten problem, ale jakimś cudem ustąpił.

Mam słuchawki sharkoon skiller i problem przedstawia się tak:

Słuchaki posiadają mikrofon i dwa jacki (mikrofon i słuchawki). Podczas podpięcia wszystkiego to słyszę normalnie dźwięk, i słyszę dźwięk z mikrofonu.

Jak mogę się tego pozbyć? Wyłączanie nasłuchiwania w ustawieniach dźwięku nie działa

Win 10

Proszę o szybką pomoc.

Niżej jest rozwiązanie.

Edytowane przez GreQs
Rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreQs    0

Dzięki, już ogarnąłem, zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    283

Napisz rozwiązanie jak możesz. Będzie dla potomnych

@GreQs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GreQs    0

Oki rozwiązanie tego tajemniczego problemu:

-Jak podpiąłem głośniki (bo to przez to się stało) zmieniły się jakieś ustawienia dźwięku, których nie widać z takiego uprostrzonego widoku ustawień.

Podczas  naciśnięcia "napraw" czy "czy rozwiąż problem" wyskoczy ci okno i bedzie napisane "czy słyszysz dźwięk" i usłyszysz, ale nie mozesz naciskać odpowidzi że słyszałeś i wtedy bedzie szukało dalej i (w moim przypadku za 3 razem )nacisnąłem że słyszę (mimo tefgo ze za kazdym razem słyszałem) i się naprawiło.

W moim przypadku to zadziałało, jak bedziesz miał problemy to pisz prv, najlepiej steam.

a jak zadziałało to daj lajka to będę widział ile osob miało taki problem.

Udanych napraw.

GreQs.

I sorry za jakieś błędy ale piszę to na szybko i no, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    283

Gitarka 🙂  Zamykam temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. i STEAM_1:1:177219836 2.Link: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=810 3.Wiek: 16/17 lat (w tym roku 17) 4.Dlaczego ja: Uważam że jestem dobrym materiałem ,ponieważ gram codziennie , jestem lubiany na serwerze, jestem bardzo śmiały , uczicwy i życzliwy, gadatliwy , mam dobre stosunki z administracją. Chyba to by było na tyle z mojej wypowiedzi a i chce dodać że jestem Sprawiedliwy 5.Jak wyżej wspomniałem jestem gadatliwy i z tego można wywnioskować że mam mikrofon 6.Gram jak mam czas rano , wieczorem i czasami wbije popołudniu 7.Byłem adminem na 2 serwerach i coś pamiętam , zależy jakie to podstawowe bo na kicki , bany , muty znam  8.Tak 9.Myślę że tak  
    • 1. Nick na steam: Skayter 2. SteamID: STEAM_0:1:460701192 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play?         tak 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam?        tak 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum?          tak
    • Niestety, dalej to samo, mimo dodania _mp, wywala mnie z serwera. Wiem  że nie jestem jedyny akurat co do tej kwestii, bo kilka osób mi to też mówiło wczoraj 
    • 1.Twój nick oraz SteamID: , STEAM_1:1:16040277 2. Link do Twojego profilu https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=43203 3. Twój wiek:16 4."Dlaczego ty?":Ponieważ  często adminów niema na serwerze oraz jestem przyjazny raczej  dogaduje z graczami i adminami . Próbuje być pomocny 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Posiadam i korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:15-20 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Nie byłem nigdy Administratorem,ale szybko się uczę.Przykładowe komendy Sm to sm_admin,sm_ban,sm_map,sm_kick itp. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak zapoznałem się
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej