Skocz do zawartości
mrk

Ograniczenie liczby AWP na serverze

6 odpowiedzi w tym temacie

mrk    0

Cześć,

Z tego co zauważyłem, na serverze DM można użyć jakiejkolwiek chce się broni. Brzmi fajnie, ale w praktyce, jest trochę gorzej. Ilość graczy wybierających AWP jest tak ogromna, że czasem zastanawiam się, czy nie trafiłem na serwer AWP Only, no ale to jednak grany jest Mirage, a nie awp_india. Wierzę, że nie tylko mi to przeszkadza, bycie zabijanym przez minutę zaraz po spawnie, bo snajperzy siedzą w rogu i eliminują każdego jednym strzałem w nogi (chyba że gra uzna strzał za -81, wtedy jest szansa, minimalna, na jakąkolwiek rozgrywkę)

Kiedy na 17 graczy, 13 z nich posiada ta reczna rusznice przeciwpiechotna, odbiera całą radość z gry, smak życia.

Czy byłaby możliwość rozpatrzenia, takiej mojej sugestii, żeby ograniczyć liczbę AWP na serwer? Nie chodzi mi o ustawienie, że AWP miałoby być tylko dla VIP, ale, dajmy na to, 5 na server? Ewentualnie 30% liczby graczy może ją posiadać? 

Pozdrawiam, xoxo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jagoda    37

Ograniczenie na ilość AWP na pewno poprawi rozgrywkę, ale nie wiem czy nie zniechęci ludzi do gry skoro się przyzwyczaili. Może warto spojrzeć na to jak inni stali gracze na to reagują, czy też im to przeszkadza, czy tylko @mrk odczuwa dyskomfort w grze. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
StarGuy    1

+1 ograniczenie do 5 awp  to dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrk    0
5 godzin temu, Jagoda napisał:

Może warto spojrzeć na to jak inni stali gracze na to reagują

Świetnie, zapytajmy ich!

5 godzin temu, Jagoda napisał:

czy tylko @mrk odczuwa dyskomfort w grze.

Nawet prychłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    226

Rozumiem twoją irytację, jednak jak widać serwer świetnie prosperuje i nie wiem czy taka radykalna zmiana nie zmieni tego stanu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi