Jump to content
Sign in to follow this  
xwesafe

Podanie na admina Xwesafe

3 posts in this topic

xwesafe    0

1. Twój nick oraz SteamID: XWESAFE,STEAM_0:1:453436809

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14336

3. Twój wiek: 21

4. "Dlaczego ty?": Chciałbym zostać Administratorem tego serwera ponieważ, na serwer z taką liczbą graczy dwóch adminów jest za mało. Jestem osobą lubianą na serwerze, pomagam graczom którzy zaczynają, staram się tłumaczyć ludziom co robią źle (wbrew regulaminowi).Przesiaduje dużo czasu na serwerze.Myślę że spokojnie sobie poradzę z moimi zadaniami jak i utrzymaniem porządku na serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam dość często lubię się komunikować z innymi graczami.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Różne godziny, gram gdy mam wolny czas a mam go dużo wiec tak na prawdę jestem rano i wieczorem.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem raz Adminem na serwerze FFA na innym koncie steam, znam komendy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się.

PDAS    0

jestem na tak ponieważ: 

-bardzo sie udziela

- dba o zasady

Lord Yabol    421

Brak połączonego konta, nowe konto Steam z lvl 0, pierwsza sesja na CoDmodzie w drugiej połowie grudnia i od tego czasu 2 muty za obrazę. Pas.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej