Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
xwesafe

Podanie na admina Xwesafe

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: XWESAFE,STEAM_0:1:453436809

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14336

3. Twój wiek: 21

4. "Dlaczego ty?": Chciałbym zostać Administratorem tego serwera ponieważ, na serwer z taką liczbą graczy dwóch adminów jest za mało. Jestem osobą lubianą na serwerze, pomagam graczom którzy zaczynają, staram się tłumaczyć ludziom co robią źle (wbrew regulaminowi).Przesiaduje dużo czasu na serwerze.Myślę że spokojnie sobie poradzę z moimi zadaniami jak i utrzymaniem porządku na serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam dość często lubię się komunikować z innymi graczami.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Różne godziny, gram gdy mam wolny czas a mam go dużo wiec tak na prawdę jestem rano i wieczorem.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem raz Adminem na serwerze FFA na innym koncie steam, znam komendy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem na tak ponieważ: 

-bardzo sie udziela

- dba o zasady

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak połączonego konta, nowe konto Steam z lvl 0, pierwsza sesja na CoDmodzie w drugiej połowie grudnia i od tego czasu 2 muty za obrazę. Pas.

 

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...