Skocz do zawartości
tirfulek

Odwołanie FFA tirfulek

8 odpowiedzi w tym temacie

tirfulek    0

1. Twój nick: tirfulek
2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:442883782
3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:442883782&advType=steamid&Submit

4. Data zdarzenia: 01-08-19 20:49
5. Opis zdarzenia: Na serwerze grałem łącznie jakieś ~30 minut, w trakcie tego czasu wiele osób twierdziło, że używam wspomagaczy. Wiadomo, jak ktoś ma bardzo dobre K/D ratio i używa słuchawek, to od raz cheatuje. W każdym razie otrzymałem permanentnego bana za mniemanego aimbota przez naperona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    283

Wieczorem będę w domu i przejrze demko. Już się zaktualizowały 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    283

Dobry wieczór. Oczywisty triggerbot+ całkiem możliwe ESP i brak odpowiedniej kalibracji wcześniej wspomnianych wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tirfulek    0

Oczywisty triggerbot? Tego to jeszcze nie słyszałem. 

Mogę prosić o jakąś analizę demka przez Ciebie lub kogoś innego do tego upoważnionego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
StarGuy    1

Z ciekawości też obejrzałem demo ewidentny triggerbot i esp 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    351

Jestem spóźniony na imprezę, ale jeżeli ktoś chce koniecznie wiedzieć dlaczego z tym banem nie ma dyskusji to niech obejrzy sobie pod koniec rozgrzewki 3 albo 4 fragi OPa z AWP na rampie w stronę T spawna, gdzie koleś ma kompletnie bezsensowny crosshair placement (przynajmniej dla kogoś kto nie gra z triggerem), strzela na pierwszych tickach kiedy ktoś mu wbiegnie w celownik i nawet nie flickuje, bo wie, że nie musi.

Nie jestem pewny co do ESP, w wielu przypadkach jego oponenta można było usłyszeć, ale obejrzałem tylko kawałek tego demka i niewykluczone jest to, że po prostu togglował.

Twoje tłumaczenia w tym temacie są prawie tak żałosne jak granie na community serwerach z cheatami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej