Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

DeadPoolek

Podanie o Admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: DeadPool ,a SteamID STEAM_0:1:220417239

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29102

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Bo chce pilnować servera a nawet często bywam na nim.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam i używam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15 do 22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam jakieś doświadczenie i nawet pamiętam jakieś godziny.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należe i mam połączone konto.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

48h

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 13.01.2019 o 13:21, StarGuy napisał:

48h

Nie ma dolnej granicy godzin, podania rozpatrujemy "on a case-by-case basis", z braku lepszego określenia.

 

Niestety w tym momencie nie spełniasz wymagań aby otrzymać uprawnienia admina, m.in. z powodu czatu.

 

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Topics

 • Posts

  • Obvious multihack, permaban'd. @GrandFather   Współczuję, że rozpisałeś całe to demo, bo obejrzałem tylko pierwsze 6 minut i wiedziałem że ma aima i walla.   Zamykam.
  • 1. Twój nick:SZYPKI GRACZ 2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:511704777 3. Nick osoby, która złamała regulamin:Matthias 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_0:1:512211110 (sid podał mi Wolfiee) 5. Data zdarzenia:18-08-2019 16:44 mapa Mirage 6. Powód skargi:Cheatowanie 7. Dowody: Demko z GOTV + rozpiska demka 8:41 - Nie wiedział jak wychylić na jungle wcelowaną, to pomógł sobię modelem. 9:13 - Brak jakeigo kolwiek infa o kanapce, mimo to na nia wychyla, gdzie wcześniej tak się nie dzieje, było tylko info "że ma mało hp, brak słowo klucz "kanapka"" 10:15 - Wychylenie na model, wcześniej strzelał przez smoke i dokładnie wiedział gdzie znajduję się wychylenie na schody, a teraz nie? (18:04 przykład)  12:20 - Wychylenie na kosie na cara, czego wcześniej nie robił i patrzał przez scianę czy CT biegnie na shorta. 16:45 - Wcelowanie się w model Ct, może przypadkiem, a może nie + lekkie jechanie po nim. 17:52 - Nienaturalne patrzenie na ścianę na pałacach, zeby zobaczyć gdzie są i ile jest przeciwników. 20:19 - Dokładnie wie gdzie są przeciwnicy i czeka na tego, az wychyli na drabinie, a po czym z preefire wyszedł na standart. 22:51 - Jechał po modelu i wyszedł wcelowany w pozycję pod schodami. 23:26 - Był w smoke i jecahł prosto po modelu postaci. 24:23 - Mówił później, że mi było widać lufę z broni, chociaż teraz gdy na to patrzę to nie widzę żadnej lufy. 26:02 - Znów jazda po modelu podczas wychylania na schody. 26:05 - Wychylenie z preefire na standart, gdzie nigdy tak nie wychylał. 27:31 - Znów jazda na modele na shorcie przez smoke, po czym był w smoke i zabił connector będąc w smoke i później zabił osobę, która go broni, że jest "czysty" przez smoke. 31:37 - Wyskoczenie z pałaców, na ninje, gdzie nie widział osoby na 2-giej ninjy, było widać model, ale to minimalne piksele, gdzie ludzkie oko nie jest w stanie zobaczyć czy tam ktoś był, precyzyjne wycelowanie w banie przez skrzynke i strzał. Tyle wystarczy mam nadzieję, pozdrawiam Wolfiee, który mówi, że jest czysty :) 
  • W dzisiejszym losowaniu zwycięża TOP2 serwera Only DD2/MIR!     Zapraszam po odbiór skinów na Steamie - invitujcie mnie do znajomych
  • Gracz ukarany, zamykam.
  • +1 Przyjazny i doświadczony gracz. Bardzo aktywny
×
×
 • Create New...