Skocz do zawartości
shacky

usunięcie map, wywalanie z serwera, nie pobieranie się map

6 odpowiedzi w tym temacie

shacky    9

Cześć,
proponowałem opiekunowi AWP usunięcie map, których gracze nie lubią. Niestety od kilku miesięcy brak odpowiedzi/czynów.
Proponuje zatem na forum. Prosiłbym w imieniu graczy usunąć przedewszystkim awp_garden_mp. Można pokusić się jeszcze o awp_dust_mp, ale to już pozostawię decyzji zarządu.

Czasami pomiędzy mapami spada frekwencja, spowodowane jest to wyrzucaniem z gry bezpośrednio po zmianie mapy. Nie wiem na czym ten błąd polega, dlaczego się tak dzieje. Wiem jedynie że na serwerze wyskakuje przy osobie którą wywali "timed out". Nie każdy ma taki błąd i nie każdego wywala - mnie przykładowo wyrzuca zawsze. Jedyną opcją jest rozłączyć się z serwerem zanim zmieni się mapa.

Kwestią ostatnią jest nie pobieranie się map z waszego serwera. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, aczkolwiek nie chcą się czasami pobierać mapy podczas łączenia się do serwera - tutaj więcej powinien wiedzieć Rinv, któremu wysyłałem screeny jak to wygląda gdy nie mogłem pobrać map np. awp_lego3. To akurat dotyczy też innych waszych serwerwów - na arenkach też miałem ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anulkaaa    5

Co do map... Faktycznie, nie każdy na serwerze lubi grać na wszystkich mapach. Od tego jest "rtv" i "nominate" żeby zmienić mapkę jak się nie podoba. 😄... Aczkolwiek zgodzę się co do awp_garden - rzadko kiedy komu ta mapka przypada do gustu i myślę, że można by było na spokojnie ją usunąć lub zamienić na coś innego 😉 

Co do time out'ów... sytuacja zdarzyła mi się może ze 2 razy przez ten cały czas... Chociaż kilka osób wspomniała mi, że wywaliło ich z serwera przy zmianie mapy... 

No a pobieranie mapek... nikt więcej poza shacky''m nie mówił mi o takich problemach... 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shacky    9

Co do rtv i nominate się zgodzę, jednak jest ono dozwolone dopiero po kilku minutach od zmiany mapy.

Problem timeoutów dotyczy wielu osób, niektórzy w ogóle nie mają z tym problemu, inni(w tym ja) co zmianę mapy.

Pobieranie mapek - problem również nie dotyczy każdego, z 2/3 osoby mi mówiły że też tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    226

awp_garden_mp oraz awp_dust_mp usunąłem.

Co do pobierania map to mógł być dla niektórych problem przy 3 mapach, bo nie miały dopisku _mp i ktoś mógł mieć z innej serwerowni pobraną i wyskakiwał mu wtedy missing maps, dodałem dopisek. A sam FDL działa bez problemu.

Co do timeoutów to nie mam pomysłu, jest to client-side i ciężko cokolwiek ustalić. Tymczasowo wywaliłem SMACa, dajcie znać jak to będzie teraz wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MyNameIsXYZ    5

Jeśli mogę wtrącić na arenach występuje ten sam błąd odnośnie timeoutów, a przynajmniej występował (nie wchodziłem od +/- 2 dni).

Btw jeśli na starcie ładowania następnej mapy wpisze się "retry" to nie wywala CS'a, nie ma tego timeouta i mapę ładuje normalnie bez żadnych problemów, aczkolwiek ciągłe wpisywanie "retry" w konsoli jest troszkę uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shacky    9

Niestety, dalej to samo, mimo dodania _mp, wywala mnie z serwera. Wiem  że nie jestem jedyny akurat co do tej kwestii, bo kilka osób mi to też mówiło wczoraj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi