Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

shacky

usunięcie map, wywalanie z serwera, nie pobieranie się map

Recommended Posts

Cześć,
proponowałem opiekunowi AWP usunięcie map, których gracze nie lubią. Niestety od kilku miesięcy brak odpowiedzi/czynów.
Proponuje zatem na forum. Prosiłbym w imieniu graczy usunąć przedewszystkim awp_garden_mp. Można pokusić się jeszcze o awp_dust_mp, ale to już pozostawię decyzji zarządu.

Czasami pomiędzy mapami spada frekwencja, spowodowane jest to wyrzucaniem z gry bezpośrednio po zmianie mapy. Nie wiem na czym ten błąd polega, dlaczego się tak dzieje. Wiem jedynie że na serwerze wyskakuje przy osobie którą wywali "timed out". Nie każdy ma taki błąd i nie każdego wywala - mnie przykładowo wyrzuca zawsze. Jedyną opcją jest rozłączyć się z serwerem zanim zmieni się mapa.

 

Kwestią ostatnią jest nie pobieranie się map z waszego serwera. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, aczkolwiek nie chcą się czasami pobierać mapy podczas łączenia się do serwera - tutaj więcej powinien wiedzieć Rinv, któremu wysyłałem screeny jak to wygląda gdy nie mogłem pobrać map np. awp_lego3. To akurat dotyczy też innych waszych serwerwów - na arenkach też miałem ten problem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do map... Faktycznie, nie każdy na serwerze lubi grać na wszystkich mapach. Od tego jest "rtv" i "nominate" żeby zmienić mapkę jak się nie podoba. 😄... Aczkolwiek zgodzę się co do awp_garden - rzadko kiedy komu ta mapka przypada do gustu i myślę, że można by było na spokojnie ją usunąć lub zamienić na coś innego 😉 

Co do time out'ów... sytuacja zdarzyła mi się może ze 2 razy przez ten cały czas... Chociaż kilka osób wspomniała mi, że wywaliło ich z serwera przy zmianie mapy... 

No a pobieranie mapek... nikt więcej poza shacky''m nie mówił mi o takich problemach... 😕 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do rtv i nominate się zgodzę, jednak jest ono dozwolone dopiero po kilku minutach od zmiany mapy.

Problem timeoutów dotyczy wielu osób, niektórzy w ogóle nie mają z tym problemu, inni(w tym ja) co zmianę mapy.

Pobieranie mapek - problem również nie dotyczy każdego, z 2/3 osoby mi mówiły że też tak mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

awp_garden_mp oraz awp_dust_mp usunąłem.

Co do pobierania map to mógł być dla niektórych problem przy 3 mapach, bo nie miały dopisku _mp i ktoś mógł mieć z innej serwerowni pobraną i wyskakiwał mu wtedy missing maps, dodałem dopisek. A sam FDL działa bez problemu.

Co do timeoutów to nie mam pomysłu, jest to client-side i ciężko cokolwiek ustalić. Tymczasowo wywaliłem SMACa, dajcie znać jak to będzie teraz wyglądać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę wtrącić na arenach występuje ten sam błąd odnośnie timeoutów, a przynajmniej występował (nie wchodziłem od +/- 2 dni).

 

Btw jeśli na starcie ładowania następnej mapy wpisze się "retry" to nie wywala CS'a, nie ma tego timeouta i mapę ładuje normalnie bez żadnych problemów, aczkolwiek ciągłe wpisywanie "retry" w konsoli jest troszkę uciążliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, dalej to samo, mimo dodania _mp, wywala mnie z serwera. Wiem  że nie jestem jedyny akurat co do tej kwestii, bo kilka osób mi to też mówiło wczoraj 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodanie _mp miało naprawić kwestię pobierania u niektórych, nie timeoutów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Topics

 • Posts

  • Obvious multihack, permaban'd. @GrandFather   Współczuję, że rozpisałeś całe to demo, bo obejrzałem tylko pierwsze 6 minut i wiedziałem że ma aima i walla.   Zamykam.
  • 1. Twój nick:SZYPKI GRACZ 2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:511704777 3. Nick osoby, która złamała regulamin:Matthias 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_0:1:512211110 (sid podał mi Wolfiee) 5. Data zdarzenia:18-08-2019 16:44 mapa Mirage 6. Powód skargi:Cheatowanie 7. Dowody: Demko z GOTV + rozpiska demka 8:41 - Nie wiedział jak wychylić na jungle wcelowaną, to pomógł sobię modelem. 9:13 - Brak jakeigo kolwiek infa o kanapce, mimo to na nia wychyla, gdzie wcześniej tak się nie dzieje, było tylko info "że ma mało hp, brak słowo klucz "kanapka"" 10:15 - Wychylenie na model, wcześniej strzelał przez smoke i dokładnie wiedział gdzie znajduję się wychylenie na schody, a teraz nie? (18:04 przykład)  12:20 - Wychylenie na kosie na cara, czego wcześniej nie robił i patrzał przez scianę czy CT biegnie na shorta. 16:45 - Wcelowanie się w model Ct, może przypadkiem, a może nie + lekkie jechanie po nim. 17:52 - Nienaturalne patrzenie na ścianę na pałacach, zeby zobaczyć gdzie są i ile jest przeciwników. 20:19 - Dokładnie wie gdzie są przeciwnicy i czeka na tego, az wychyli na drabinie, a po czym z preefire wyszedł na standart. 22:51 - Jechał po modelu i wyszedł wcelowany w pozycję pod schodami. 23:26 - Był w smoke i jecahł prosto po modelu postaci. 24:23 - Mówił później, że mi było widać lufę z broni, chociaż teraz gdy na to patrzę to nie widzę żadnej lufy. 26:02 - Znów jazda po modelu podczas wychylania na schody. 26:05 - Wychylenie z preefire na standart, gdzie nigdy tak nie wychylał. 27:31 - Znów jazda na modele na shorcie przez smoke, po czym był w smoke i zabił connector będąc w smoke i później zabił osobę, która go broni, że jest "czysty" przez smoke. 31:37 - Wyskoczenie z pałaców, na ninje, gdzie nie widział osoby na 2-giej ninjy, było widać model, ale to minimalne piksele, gdzie ludzkie oko nie jest w stanie zobaczyć czy tam ktoś był, precyzyjne wycelowanie w banie przez skrzynke i strzał. Tyle wystarczy mam nadzieję, pozdrawiam Wolfiee, który mówi, że jest czysty :) 
  • W dzisiejszym losowaniu zwycięża TOP2 serwera Only DD2/MIR!     Zapraszam po odbiór skinów na Steamie - invitujcie mnie do znajomych
  • Gracz ukarany, zamykam.
  • +1 Przyjazny i doświadczony gracz. Bardzo aktywny
×
×
 • Create New...