Jump to content
Walgur

Podanie Na Admina

2 posts in this topic

Walgur    0

1. Twój nick oraz SteamID: Walgur /  STEAM_0:0:174239071

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=241

3. Twój wiek: No to Mam 16 Leci 17 

4: "Dlaczego ty?": Mam doświadczenie w byciu administratorem, jestem miły, zawsze chętnie pomagam gdy jakiś gracz na z czymś problem, poza tym często nie ma na serwerze żadnego admina gdy jest on potrzebny a ja sporo czasu spędzam na cs Na serwer jestem w stanie przeznaczyć od 15-20h tygodniowo i Jeszcze jak mogę dodać Byłem już Adminem na tym Serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i często z niego korzystam.

6.  W jakich godzinach najczęściej grasz: No wiadomo Na tygodniu Chodzę jeszcze do szkoły więc godziny 15-22 Najlepiej a w weekendy to wiadomo każda godzina pasuje .

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam komendy  SM . Posiadałem Admina już na tym Serwie .

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Jasne że Należę 

9.  Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście że tak

Dziękuje i Czekam na rozpatrzenie Podanie. Pozdrawiam 

Lord Yabol    421

Przepraszam za zwłokę.

Z tego co mi wiadomo twoja historia tj. wiele krótkich stażów w administracji na CoDmodzie jest mniej niż zadowalająca, co w połączeniu z tym, że grasz dopiero od 13 stycznia po 9-miesięcznej przerwie nie czyni cię świetnym kandydatem na admina. Odrzucam, być może w przyszłości wrócimy do tematu.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej