Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

SilnaKlata

Podanie na admina Hopped KimerSs

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Hopped KimerSs   |   STEAM_1:1:98304229

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9167

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": Uważam, że odnalazłbym się w roli admina,  jestem miły, staram się pomagać nowym graczom. Często przebywam na serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zależy bo chodzę do szkoły i uprawiam sport, ale najczęściej przebywam od godziny 19 do 21-22. W weekendy dłużej. 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Adminem nie bylem ani razu, ale chcę  spróbować swoich sil.Komendy też nie za bardzo, ale nie jest problemem się ich nauczyć i podpytać innych adminów.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Na tak, aktywny, spędza dużo czasu na serwerze, ma dobry kontakt z graczami.A w sprawie komend slużę pomocą. :)

Nie wiedzę żadnych argumentów przeciw by ten miły, aktywny gracz został adminem. Może nie ma doświadczenia ale zawsze musi być ten pierwszy raz, a komendy nie są trudne, szybko się ich nauczy. Jestem na TAK

W dniu 16.01.2019 o 19:59, idzi123 napisał:

ma dobry kontakt z graczami

No nie wiem: 2019-01-05 20:51:34utkaj leb.

Co prawda biorąc pod uwagę resztę czatu nie jestem przeciwko, ale liczę, że ten jeden wyskok będzie ostatnim.

Do 20 jutro czekam na wypowiedzi reszty administracji, jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania.

Welp, w świetle powyższego niniejszym witam nowego członka załogi CoDmoda. Gratulacje!

W razie pytań proszę o kontakt na forum.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...