Skocz do zawartości
CaptainTajrox

[Grafika] Propozycja wyglądu

6 odpowiedzi w tym temacie

Napisano (edytowane)

Dobry wieczór,

Chciałbym pokazać wam moją propozycję dotyczącą wyglądu loga jak i bannerów serwerów. Mam nadzieje że przypadną one wam do gustu, z góry mówię że nie mam zamiaru zastępować obecnych, tylko pokazać wam moją propozycję wyglądać tych grafik w przyszłości. A więc o to one 😄

Ps. Kiedy to wrzucam jest godzina 1:51 więc jak by były jakieś błędy w pisowni (głównie w bannerach) to prosiłbym o zwróceniu uwagi na to, bym wiedział czy coś trzeba poprawić.

W logu nr.2 żeby go zobaczyć, najlepiej było by otworzyć go klikając prawym a potem "Pokaż obraz"

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Loga

1.

Logo_max-play.pl.png

2.

logo2_max-play.pl.png

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Bannery

1.

Retakes.png

2.

Deathmatch.png

3.

arena1v1.png

4.

Codmod.png

5.

surfss.png

6.

AWp1.png

7.

ffa1.png

8.

Onlydd22.png

9.

ts3.png

Edytowane przez CaptainTajrox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    287

Bonsoir!
Te prace wyglądają mi na takie... puste. Rozumiem, że dążymy do minimalizmu i jest to w aktualnych trendach, a prace są przyzwoite niemniej nie jestem pewien czy chciałbym je zastosować. Jest to moja subiektywna opinia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Repcak    13

Pomysl ciekawy, tylko na bannerach to troche slabiej wyglada (im dluzsza nazwa tym kurczak staje sie "grubszy"). I tak jak przy FFA wyglada to spoko to surf i ts3 nie wygladaja juz tak fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    365
1 godzinę temu, Repcak napisał:

(im dluzsza nazwa tym kurczak staje sie "grubszy").

Wybacz, ale już pomijając fakt, że Repcak ma rację i to logo serio wygląda jak kurczak, a nie jak orzeł, to myślę że zmienianie loga po ładnych kilku latach używania tego samego bez znacznego powodu jest trochę bez sensu. Chociaż szanuję inicjatywę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIe no spoko, jak wspominałem jest to tylko moja propozycja jak mogło by wyglądać w przyszłości, co nie oznacza że tak musi być. Gdy to wstawaiłem chodziło mi głównie o krytykę żeby wiedzieć czy takie coś odpowiada komu kolwiek plus więm już na przyszłość co będę musiał poprawić, a także na co będe musiał zwracać uwagę.

ps. Wiem na pewno by dodawać więcej detali, i nie 'ucinać' obrazu na różne części tylko odrazu zrobić jeden normalny nie podzielony obraz. Dzięki czemu ten fenix nie będzie wyglądał już jak kurczak hahaha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    229

Mi osobiście sama koncepcja loga się podoba, aczkolwiek obecnie do niczego ono nie pasowałoby, potrzebny byłby nam cały nowy styl, ale no w przyszłości zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi