Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

MateuszK

Podanie na Admina

Recommended Posts

1.Smart Murphy i STEAM_1:1:177219836

2.Link:  https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=810

3.Wiek: 16/17 lat (w tym roku 17)

4.Dlaczego ja: Uważam że jestem dobrym materiałem ,ponieważ gram codziennie , jestem lubiany na serwerze, jestem bardzo śmiały , uczicwy i życzliwy, gadatliwy , mam dobre stosunki z administracją. Chyba to by było na tyle z mojej wypowiedzi a i chce dodać że jestem Sprawiedliwy . Mogę skromnie dodać że często przebywam ze Zbyniem na tsie i gramy mm-y , a z Dawcą często gadam więc mam bardzo dobry kontakt z adminami 

5.Jak wyżej wspomniałem jestem gadatliwy i z tego można wywnioskować że mam mikrofon

6.Gram jak mam czas rano , wieczorem i czasami wbije popołudniu

7.Byłem adminem na 2 serwerach i coś pamiętam , zależy jakie to podstawowe bo na kicki , bany , muty znam 

8.Tak

9.Myślę że tak

6 godzin temu, Zbyniu napisał:

-

Dałoby radę wypowiedzieć się w podaniu na więcej niż jeden znak?

Jestem na nie. Warto obejrzec demka.

Mógłbym dodać więcej screenów ale myślę, że jeden wystarczy KLIK

Krótko mówiąc jestem na nie, wymieniona wyżej życzliwość chyba na tym nie polega

Edited by toniemajami

Ale to było jeszcze nie moje konto więc z tego moge się wytłumaczyć.

Edited by MateuszK

Uważam że podanie musi byc nie zaakceptowane. Nic więcej nie mam w temacie do napisania. Uważam że  na nie.

Edited by Zbyniu

Uważam, że temat wyczerpałem w pierwszym poście, więc jedyne co mogę napisać to, że nie dysponuje wiedzą kto był właścicielem Twojego konta wcześniej i nie mogę tego w żaden sposób zweryfikować. Natomiast dokładnie widzę historię czatu Twojego konta i na takiej podstawie opiniuje Twoje podanie, więc dalej podtrzymuję swoją propozycję o odrzuceniu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...