Skocz do zawartości
lang0d

Podanie na Admina

3 odpowiedzi w tym temacie

lang0d    1

1. Twój nick oraz SteamID: ϟ LANNITY- 伊茨 ϟ,  STEAM_0:0:454895971

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": Myślę, że się nadam na owe stanowisko, biegle będę wypełniał obowiązek Admina. Aktualnie nie macie żadnego administratora, więc myślę, że pomoc się przyda. Jestem aktywnym graczem serwera Max-Play.pl i bycie administratorem na serwerze Retake nie będzie sprawiało mi problemu. W pełni poradzę sobie na tym stanowisku.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam mikrofon i korzystam z niego.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Aktualnie w godzinach porannych, 10-12, zależy też czy mam czas, od następnego tygodnia będzie to od 16.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Średnie, znam podstawowe komendy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lang0d    1

Witam, minęły już 72 godziny od napisania podania, mogę prosić o rozpatrzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    365

Odrzucone.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej