Jump to content
ScreaMy

Podanie na Admina

2 posts in this topic

ScreaMy    0

1. Twój nick oraz SteamID: 《 ScreaMy 》/STEAM_0:0:146928140

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15135

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego Ja? Dobre pytanie. W miare często bywam na serwerze i widzę że czasami nie ma admina który by przypilnował graczy.
Jestem miły, często zdarza mi się pomagać graczom
Kolejnym powodem jest chęć dołączenia do grona sympatycznych osób (Administracja). Również dlatego że nasza społeczność w miare mnie kojarzy i myślę że chociaż troszkę polubiło 😄 Jedynym chyba minusem jest fakt że nie dawno zacząłem przygode z serwerem.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Owszem, posiadam i korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Z tym jest różnie, czasami popołudniami, czasami wieczorami trudno mi sie określić. Poprostu kiedy mogę to jestem.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie mam zbytnio doświadczenia z administrowaniem ale szybko się ucze i myślę że w szybkim tempie ogarne większość komend.
Myślę że zasługuje na szanse.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy na Steam.
Jestem zalogowany przez konto na Steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Owszem

Pozdrawiam

Edited by ScreaMy

GrandFather    55

Przyjmuję na okres testowy. Uprawnienia nadane. 

Edited by AdventuRico

Guest
This topic is now closed to further replies.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej