Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lumster630

Podanie na administratora.

Recommended Posts

1. Nick Steam :❤|CS.MONEY 

Steam ID: STEAM_0:1:420418725 

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=47425 

3. Wiek:15 lat 

4. "Dlaczego Ja".

Jestem bardzo dobrym graczem, uwielbiam ten serwer, bardzo mi się podoba, przebywam na nim dużo czasu, Ponieważ chciałbym pomóc administratorom na serverze. Chciałbym pomóc im w każdej sytuacji. Jestem pomocny, uczynny. Przebywam często na serverze i zna mnie bardzo dużo graczy na nim. Moją zaletą jest to ze jestem bardzo otwartą osobą , Bardzo szybko się uczę na błędach ktore popełniam , staram się ich później nie popełniać.

5.  Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Po południu i wieczorami 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie znam , ale z chęcią się nauczę.

8. Czy należysz do grupy Steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Jestem na tak Administracja na Arenach się przyda

Admin testowy nadany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...