Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Bombel

Podanie o admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Bombel STEAM_1:0:138320114

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=699 

3. Twój wiek: 17 lat 

4. "Dlaczego ty?":Chce pomagać, chce żeby na serwerze był spokój i żeby każdy mógł czerpać fun z gry i w spokoju bawić się na mapach.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:  Posiadam i korzystam 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 15-22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam się całkiem nieźle, byłem adminem na serwerze w cs 1.6 ale zrezygnowałem bo przerzuciłem się na cs:go.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:  Tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Godziny są w porządku cała reszta też, na czacie jest mała wpadka, ale myślę, że nie chciałeś tym nikogo obrazić.

Przyjmuję cię na Okres Testowy.

Witamy!

 

Edited by Yedy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Topics

 • Posts

  • Po rozmowie z @GrandFather na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Zamykam.
  • Pograj z nami dłużej i spróbuj za jakiś czas. Wtedy zobaczymy. Na dzień dzisiejszy odrzucone. Zamykam.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: W01T4Z   |   STEAM_1:0:429707872 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64386 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Posiadam dużo wolnego czasu, który w większości spędzam na serwerze 1v1 i irytuję się kiedy na pierwszej arence cały czas siedzi ktoś, kto się kręci i strzela głowy przez skrzynki. Przez cały czas który grałem na tym serwerze tylko kilka razy widziałem jakiegokolwiek admina. Jestem miłym, przyjaznym i zawsze uśmiechniętym graczem z wieloletnim stażem, który potrafi rozpoznać kto gra nieczysto 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Korzystam z mikrofonu (mój teammate nie narzeka że audio zawodzi) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15 do 24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam podstawowe komendy takie jak sm_kick lub sm_ban 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę i połączyłem konto forum z kontem steam 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak  
  • 1. Twój nick: Duduś 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:498106560 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:498106560&advType=steamid 4. 17 Lipiec 2019 5. przy wejściu na serwer Max-Play ukazał mi się ban na tym serwerze, Wszedłem na sourcebans i zobaczyłem perma na działanie na szkode serwera  P.Sdodałem już raz odwołanie, jednak chciałbym żeby ten temat był rozważony i dokładnie wytłumaczony dlaczego dostałem perma., Odpowiedz Odruczone zamykam nie daje nic do zrozumienia dlaczego ten perm jest na koncie 
×
×
 • Create New...