Skocz do zawartości
maher

Podanie o administratora

7 odpowiedzi w tym temacie

maher    0

1. Twój nick oraz SteamID: -macher-    STEAM_0:1:161584978

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=35167

3. Twój wiek: 25

4. Dlaczego Ty: Byłem już adminem na jednym z większych serwerów FFA i zauważyłem że jest mało administratorów (czasem się tak zdarza że przez większość dnia nikogo nie ma). Dlatego też chętnie pomogę Wam w trzymaniu porządku na serwie. 😉

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu są to zazwyczaj godziny 17-22, w weekendy dłużej 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak napisałem powyżej, do niedawna byłem adminem na jednym z większych serwerów FFA. Tak, znam podstawowe komendy SM. Resztę sobie szybko przypomnę.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie? TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Majker69    18

Jak dla mnie to nie jest jeszcze twój czas.

Zbyt krótkie sesje, a kultura pod wielkim znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maher    0
23 godziny temu, StarGuy napisał:

zgadzam się z @Majker69 w 100% 

Ty chyba zapomniałeś, że sam jesteś toxic 😉 Popierasz go że mam za krótkie sesje, ale na pewno dłuższe niż Twoje. Ja chciałem pomóc, ale widzę że Ty strażnik texasu wszystkiego pilnujesz i jesteś zawsze tam gdzie jest coś nie tak 🙂 No i oczywiście godzinami przesiadujesz na serwerze 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    291
2 godziny temu, StarGuy napisał:

Praktycznie to samo, a miejscami gorzej. Odległych sesji nie liczę...
Niemniej na dzień dzisiejszy twoje zachowanie na serwerze skreśla cię z tej rangi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej