Skocz do zawartości
CZ3SIO

Podanie o Administratora - CZ3SIO

2 odpowiedzi w tym temacie

CZ3SIO    0

1. Twój nick oraz SteamID: CZ3SIO, STEAM_0:1:455696553

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24783

3. Twój wiek: 16 lat (rocznikowo 17)

4. "Dlaczego ty?": Chciałbym pomóc administratorom, ponieważ jestem kulturalną osobą. Wiem na chacie niekiedy z zachowaniem mnie ponosi ale obiecuje poprawę.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Niestety nie posiadam ale planuje zakup.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej 18-22.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety doświadczenie żadnego nie mam, komend nie znam ale mogę je poznać.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę i połączyłem konto forum z kontem steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się od razu jak zaczynałem gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Majker69    18
Napisano (edytowane)

W obecnej sytuacji podanie muszę odrzucić... Niestety mimo wieku za często uruchamia ci się tzw. Rage. Najczęściej ma to miejsce gdy na serwerze nie ma administracji, czat, jakby popatrzeć nie napawa optymizmem. W co drugiej wiadomości jest jakieś ładne słówko. Nie wyobrażam sobie go upominającego kogoś za kulturę.

Close.

Edytowane przez Majker69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej