Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

JohnyM

Podanie o admina

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam.

1. Johny_M | #odpalony oraz id: 76561198280846023

2. https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=495

3. 16 lat

4. Ostatnio bardzo dużo czasu spędzam na serwerze i poczułem natchnienie. W ostatnim czasie widzę stosunkowo dużo graczy ze wspomagaczami, a wtedy nie ma żadnego z adminów. Bardzo zainteresował mnie ten serwer i przyjemnie mi się na nim gra. Chciałbym wspomóc ten oto serwer i zależy mi na tym, aby zostać administratorem.

5. Oczywiście, że posiadam mikrofon i korzystam z niego tylko, gdy jest potrzeba podania info lub rozmawiania z kimś.

6. Najczęściej gram wieczorami w weekendy.

7. Byłem raz administratorem, lecz przestałem nim być z chwilą wyłączenia serwera i usunięcie go. Tak, znam podstawowe komendy administatora.

8. Tak, należę, lecz nie połączyłem się z moim kontem Steam gdyż wyskakuje okno związane z problemem połączenia.

9. Tak, zapoznałem.

Pozdrawiam

Edited by Yedy

Posted (edited)

Podanie odrzucam z powodów:

-Nie połączone konto steam z forum

-Obraza graczy, spamienie bindami

-Nie podałeś STEAM ID.

Jednocześnie nadaje karę z powodu obrazy gracza.

ZAMYKAM.

Edited by Yedy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...