Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

JaCuS

[Ban SB?] JaCuS

Recommended Posts

Siemanko,

zauważyłem że dostałem bana na sb,  i nie mam pojęcia za co. Wcześniej też moje komentarze ktoś usuwał.  Zawsze milo wspominam MP, zostawiłem tu kawał swojego życia i poznałem masę ciekawych osób, których nigdy nie zapomnę. Lubie sobie czasem wpaść i zobaczyć co tam słychać u was. Jestem jaki jestem, sporadycznie tam coś chlapnę na SB. Serducho mi pęka i mam wrażenie że ktoś chyba się na mnie uwziął. Prosiłbym o wyjaśnienie sprawy. Może być na pm, szczerze tylko chce się dowiedzieć czym zawiniłem, jeśli nie jestem mile widziany to mogę zniknąć. Pozdrawiam.

PS. Mój kubek dalej żyje:D

IMG-20190324-085340.jpg

Edited by JaCuS
Korekta

Możesz znowu pisać na SB, bo to rzeczywiście przesada banować old-timera - przepraszam za to. Tym niemniej musisz wiedzieć, że jesteśmy drażliwi na punkcie polityki na ShoutBoxie (i ogółem na forum) i z tego powodu prosiłbym o niepostowanie komentarzy tego typu w przyszłości.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...