Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Walgur

Podanie Na Admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Walgur /  STEAM_0:0:174239071

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=241

3. Twój wiek: No to Mam 17lat

4: "Dlaczego ty?": Mam doświadczenie w byciu administratorem, jestem miły, zawsze chętnie pomagam gdy jakiś gracz na z czymś problem, poza tym często nie ma na serwerze żadnego admina gdy jest on potrzebny a ja sporo czasu spędzam na cs Na serwer jestem w stanie przeznaczyć od 15-20h tygodniowo i Jeszcze jak mogę dodać Byłem już Adminem na tym Serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i często z niego korzystam.

6.  W jakich godzinach najczęściej grasz: No wiadomo Na tygodniu Chodzę jeszcze do szkoły więc godziny 15-22 Najlepiej a w weekendy to wiadomo każda godzina pasuje .

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam komendy  SM . Posiadałem Admina już na tym Serwie .

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Jasne że Należę 

9.  Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście że tak

Dziękuje i Czekam na rozpatrzenie Podanie. Pozdrawiam 

W lutym jedna sesja, a na koniec marca po rozmowie z FarQ i częściowo ze mną (mimo mojej nieobecności) zacząłeś mieć dłuższe sesje niż 30 min. 

Na tą chwilę podanie odrzucam. Pograj dłużej i pokaż, że możemy Ci ponowie zaufać z nadaniem Tobie uprawnień administratora.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...