Jump to content
marcinekpl

Odwołanie od bana Maxplay dd2/mirage Marcinek2009PL

4 posts in this topic

marcinekpl    0

1.  Marcinek2009PL
2. STEAM_0:1:95830639

3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Marcinek2009PL&advType=name
4.  05-03-19 21:09
5. Dostałem  PERMANENTNEGO bana za wyzywanie + rasizm ponieważ z historii czatu wynika że obraziłem jakiegoś ukraińca.
Uważam, że powinienem miec skróconego bana, tak jak miałem to na początku (2tygodnie) nie wiem tylko dlaczego z tych 2 tygodni daliście mi perma, skoro to jest tak mała szkodliwość,
poza tym wiele osób wyzywało mnie + innych administratorów oraz innych graczy nawet o wiele gorzej i nie zostali ukarani, dlatego proszę aby mój ban został skrócony.
Mogę jeszcze dodać że utrzymuję dobry kontakt z niektórymi adminami na serwerze oraz graczami + jestem w top2 albo top1.

Share this post


Link to post
Share on other sites
GrandFather    55

Pozwolę sobie wyjaśnić OP dlaczego dostał perm bana, a nie jak to było na początku 2 tyg.

5 minut temu, marcinekpl napisał:

Dostałem  PERMANENTNEGO bana za wyzywanie + rasizm ponieważ z historii czatu wynika że obraziłem jakiegoś ukraińca.
Uważam, że powinienem miec skróconego bana, tak jak miałem to na początku (2tygodnie) nie wiem tylko dlaczego z tych 2 tygodni daliście mi perma, skoro to jest tak mała szkodliwość,

Dostałeś perma, bo rozmawiałem o tym z innym opiekunem serwera na sieci i doszliśmy do wniosku, że twój czat nie jest za ładny i kulturalny, a co najważniejsze jeśli w grę wchodzi rasizm - dyskryminacja rasowa. Zespół poglądów przyjmujących wyższość jednych ras nad innymi. ), a to co ty napisałeś czyli "jebać ukrainę" jest w/w powodem aby wyciągnąć konsekwencję z tego.

 

Tak jak pisałeś na PW mi, że Ukrainiec też obrażał polskę pisząc "fuck polsza" to nie daje Ci żadnych praw, aby wdawać się w kłótnie z takimi osobami, od tego jest !calladmin lub napisanie do administratora/opiekuna serwera, że jest taka sytuacja i gracz x wyzywa, a nie robienie tego samego. Jakby każdy tak robił to byłaby jedna wielka bomba. Nie wnikam w Twoje poglądy polityczne ani żadne inne ale wchodząc na serwer akceptujesz regulamin i powinieneś go przestrzegać jak każda inna osoba.

 

Odnośnie jeszcze tego co napisałeś, że "skoro to jest tak mała szkodliwość" - to jest to bardzo duża szkodliwość uwagi na to, że ubliżasz graczom, którzy grają u nas na serwerze, a w tym wypadku gracz był z Ukrainy.

 

To tyle z moich wyjaśnień. Czekam na decyzję Zarządu oraz informuję, że w razie kłótni post będzie zamknięty do czasu rozpatrzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
marcinekpl    0

Pragnąłbym dodać, że bardzo często pisałem coś dla beki albo jeżeli już obraziłem, to był to mój jakiś znajomy np. ze steam którego znam i razem ciśniemy sobie bekę.
Do tego, nie chcę wnikać w screeny które podesłałem do zgłoszenia pewnych graczy, ale oni wyzywali o wiele gorzej albo notorycznie pisali 'ez' i dostali bana na tydzień, dwa, no góra miesiąc. 
Ja ani razu nie napisałem 'ez', oraz niezbyt często obrażałem innych graczy i tak jak wyżej napisałem jeżeli już kogoś obraziłem to często dopisywałem ''xdddd'' co znaczyło że jest to tylko żart a osoba 'obrażona' wiedziała że sobie tylko cisnę bekę. Jeżeli mogę jeszcze coś dodać to to że tak jak jeszcze wyżej napisałem utrzymuję dobry kontakt z większością graczy, nie tylko tych polskich i  te osoby z pewnością potwierdzą, że jestem miłą sympatyczną nieagresywną osobą.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×