Jump to content
marcinekpl

Odwołanie od bana Maxplay dd2/mirage Marcinek2009PL

4 posts in this topic

marcinekpl    0

1.  Marcinek2009PL
2. STEAM_0:1:95830639

3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Marcinek2009PL&advType=name
4.  05-03-19 21:09
5. Dostałem  PERMANENTNEGO bana za wyzywanie + rasizm ponieważ z historii czatu wynika że obraziłem jakiegoś ukraińca.
Uważam, że powinienem miec skróconego bana, tak jak miałem to na początku (2tygodnie) nie wiem tylko dlaczego z tych 2 tygodni daliście mi perma, skoro to jest tak mała szkodliwość,
poza tym wiele osób wyzywało mnie + innych administratorów oraz innych graczy nawet o wiele gorzej i nie zostali ukarani, dlatego proszę aby mój ban został skrócony.
Mogę jeszcze dodać że utrzymuję dobry kontakt z niektórymi adminami na serwerze oraz graczami + jestem w top2 albo top1.

GrandFather    55

Pozwolę sobie wyjaśnić OP dlaczego dostał perm bana, a nie jak to było na początku 2 tyg.

5 minut temu, marcinekpl napisał:

Dostałem  PERMANENTNEGO bana za wyzywanie + rasizm ponieważ z historii czatu wynika że obraziłem jakiegoś ukraińca.
Uważam, że powinienem miec skróconego bana, tak jak miałem to na początku (2tygodnie) nie wiem tylko dlaczego z tych 2 tygodni daliście mi perma, skoro to jest tak mała szkodliwość,

Dostałeś perma, bo rozmawiałem o tym z innym opiekunem serwera na sieci i doszliśmy do wniosku, że twój czat nie jest za ładny i kulturalny, a co najważniejsze jeśli w grę wchodzi rasizm - dyskryminacja rasowa. Zespół poglądów przyjmujących wyższość jednych ras nad innymi. ), a to co ty napisałeś czyli "jebać ukrainę" jest w/w powodem aby wyciągnąć konsekwencję z tego.

Tak jak pisałeś na PW mi, że Ukrainiec też obrażał polskę pisząc "fuck polsza" to nie daje Ci żadnych praw, aby wdawać się w kłótnie z takimi osobami, od tego jest !calladmin lub napisanie do administratora/opiekuna serwera, że jest taka sytuacja i gracz x wyzywa, a nie robienie tego samego. Jakby każdy tak robił to byłaby jedna wielka bomba. Nie wnikam w Twoje poglądy polityczne ani żadne inne ale wchodząc na serwer akceptujesz regulamin i powinieneś go przestrzegać jak każda inna osoba.

Odnośnie jeszcze tego co napisałeś, że "skoro to jest tak mała szkodliwość" - to jest to bardzo duża szkodliwość uwagi na to, że ubliżasz graczom, którzy grają u nas na serwerze, a w tym wypadku gracz był z Ukrainy.

To tyle z moich wyjaśnień. Czekam na decyzję Zarządu oraz informuję, że w razie kłótni post będzie zamknięty do czasu rozpatrzenia.

marcinekpl    0

Pragnąłbym dodać, że bardzo często pisałem coś dla beki albo jeżeli już obraziłem, to był to mój jakiś znajomy np. ze steam którego znam i razem ciśniemy sobie bekę.
Do tego, nie chcę wnikać w screeny które podesłałem do zgłoszenia pewnych graczy, ale oni wyzywali o wiele gorzej albo notorycznie pisali 'ez' i dostali bana na tydzień, dwa, no góra miesiąc. 
Ja ani razu nie napisałem 'ez', oraz niezbyt często obrażałem innych graczy i tak jak wyżej napisałem jeżeli już kogoś obraziłem to często dopisywałem ''xdddd'' co znaczyło że jest to tylko żart a osoba 'obrażona' wiedziała że sobie tylko cisnę bekę. Jeżeli mogę jeszcze coś dodać to to że tak jak jeszcze wyżej napisałem utrzymuję dobry kontakt z większością graczy, nie tylko tych polskich i  te osoby z pewnością potwierdzą, że jestem miłą sympatyczną nieagresywną osobą.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej