Jump to content
Quer00

Podanie na Admina Quer00

2 posts in this topic

Quer00    1

1. Twój nick oraz SteamID:STEAM_0:1:501469341

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=11206

3. Twój wiek:17

4. "Dlaczego ty?":Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę.Ranga Admina wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy Admina. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam mikrofon i z niego korzystam 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Najczęściej gram w godzinach od 14 do 22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Niestety Adminem(csgo)  jeszcze nie byłem ale chce się nauczyć mam bardzo duże chęci które bardzo mogą pomóc serwerowi. 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak zapoznałę się

Guest
This topic is now closed to further replies.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej