Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

misiumisiulek

Podanie na admina misiumisiulek

Recommended Posts

1. Twój nick misiumisiulek  SteamID:54925295

 

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6905

 

3. Twój wiek: 20 lat.

 

4."Dlaczego ty?": Jak wchodzę na serwer "retakes" często jest jakieś dziecko, które wulgarnie się zachowuje a także świeże konto któremu nic nie można zrobić jeśli nie ma administracji na serwerze; posiadałem rangę Global Elite i bez problemu rozpoznaje kiedy ktoś oszukuje na serwerze.

 

5.Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam i używam.

 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Głównie siedzę na serwerze w godzinach 15-21.

 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: doświadczenia jeszcze nie mam ale kiedyś trzeba zacząć oraz znam podstawowe komendy SM.

 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): należę do grupy na steamie a także połączyłem konto na forum z kontem steam.

 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Zapoznałem się z regulaminem.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widuję gracza bardzo często na serwerze, miły, nie toksyczny, nie sprawia problemów. Przydała by się pomoc! Jestem  na tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam allegrowicza 👍

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny problem to to: 2019-04-26 14:57:59kurwa to jest retake a nie sztuka kampienia jebany debilu.

 

Jednorazowo jestem w stanie przymknąć na takie coś oko, szczególnie że reszta (tj. sesje etc.) wygląda nienagannie. Nadaję testa pod warunkiem braku powtórki tego typu zachowań. Gratulacje.

 

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Topics

 • Posts

  • Po rozmowie z @GrandFather na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Zamykam.
  • Pograj z nami dłużej i spróbuj za jakiś czas. Wtedy zobaczymy. Na dzień dzisiejszy odrzucone. Zamykam.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: W01T4Z   |   STEAM_1:0:429707872 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64386 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Posiadam dużo wolnego czasu, który w większości spędzam na serwerze 1v1 i irytuję się kiedy na pierwszej arence cały czas siedzi ktoś, kto się kręci i strzela głowy przez skrzynki. Przez cały czas który grałem na tym serwerze tylko kilka razy widziałem jakiegokolwiek admina. Jestem miłym, przyjaznym i zawsze uśmiechniętym graczem z wieloletnim stażem, który potrafi rozpoznać kto gra nieczysto 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Korzystam z mikrofonu (mój teammate nie narzeka że audio zawodzi) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15 do 24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam podstawowe komendy takie jak sm_kick lub sm_ban 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę i połączyłem konto forum z kontem steam 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak  
  • 1. Twój nick: Duduś 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:498106560 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:498106560&advType=steamid 4. 17 Lipiec 2019 5. przy wejściu na serwer Max-Play ukazał mi się ban na tym serwerze, Wszedłem na sourcebans i zobaczyłem perma na działanie na szkode serwera  P.Sdodałem już raz odwołanie, jednak chciałbym żeby ten temat był rozważony i dokładnie wytłumaczony dlaczego dostałem perma., Odpowiedz Odruczone zamykam nie daje nic do zrozumienia dlaczego ten perm jest na koncie 
×
×
 • Create New...