Jump to content
misiumisiulek

Podanie na admina misiumisiulek

4 posts in this topic

1. Twój nick misiumisiulek  SteamID:54925295

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6905

3. Twój wiek: 20 lat.

4."Dlaczego ty?": Jak wchodzę na serwer "retakes" często jest jakieś dziecko, które wulgarnie się zachowuje a także świeże konto któremu nic nie można zrobić jeśli nie ma administracji na serwerze; posiadałem rangę Global Elite i bez problemu rozpoznaje kiedy ktoś oszukuje na serwerze.

5.Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam i używam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Głównie siedzę na serwerze w godzinach 15-21.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: doświadczenia jeszcze nie mam ale kiedyś trzeba zacząć oraz znam podstawowe komendy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): należę do grupy na steamie a także połączyłem konto na forum z kontem steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Zapoznałem się z regulaminem.

fejmek    5

Widuję gracza bardzo często na serwerze, miły, nie toksyczny, nie sprawia problemów. Przydała by się pomoc! Jestem  na tak.

Lord Yabol    390

Jedyny problem to to: 2019-04-26 14:57:59kurwa to jest retake a nie sztuka kampienia jebany debilu.

Jednorazowo jestem w stanie przymknąć na takie coś oko, szczególnie że reszta (tj. sesje etc.) wygląda nienagannie. Nadaję testa pod warunkiem braku powtórki tego typu zachowań. Gratulacje.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej