Jump to content
Qartez

Podanie o admina Qartez

2 posts in this topic

Qartez    0

1. Look my pączki  STEAM_1:1:91518170

2. Link do Twojego profilu https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9726

3. Twój wiek: 21 lat

4. "Dlaczego ty?": Ponieważ każdego razu kiedy wbijam na serwer co jakiś czas wchodzi jakiś rusek dziecko czy cheater i psuje mi oraz innym graczom rozgrywkę. Dlatego postanowiłem położyć kres temu działaniu które miało by doprowadzić do zniszczenia tego dobrego serwera. Poza wiem jak trudna jest walka z takimi rzeczami sama dlatego też chcę dołączyć do zgranej ekipy i móc pomagać każdym nowym graczom oraz adminom. Dzięki dojściu do was pomogło by mi to na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi podejmować się nowych wyzwań, rywalizacji i nie boi się doznawać porażek. Ranga Admina wiąże się z pełną odpowiedzialnością i rozwagą w podejmowaniu wszelakich decyzji. Nie przeszkadzam innym graczom, i nie podpowiadam innym ani nie psuje czy throwuje rozgrywek gdyż uwielbiam sportową i zawziętą rywalizacje. Zawsze sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od dawna i mam bardzo dobrą opinię ale zawsze staram się o bycie lepszym.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam mikrofon i z niego korzystam bardzo często ale tylko w celach komunikacyjnych aby też nie przeszkadzać innym w rozgrywce.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Najczęściej gram w godzinach od 8 do 13 oraz od 17 do 24

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety Adminem(csgo)  jeszcze nie byłem ale chce się nauczyć mam bardzo duże chęci które bardzo mogą pomóc serwerowi. Komendy SM są mi znane ale oczywiście na bieżąco uczę się nowych żeby wiedzieć o wszystkich możliwościach

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak oczywiście

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak zapoznałem się