Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

ScreaMy

Podanie ScreaMy

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: 《 ScreaMy 》/STEAM_0:0:146928140

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15135

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego Ja? Dobre pytanie. W miare często bywam na serwerze i widzę że czasami nie ma admina który by przypilnował graczy.
Jestem miły, często zdarza mi się pomagać graczom
Również dlatego że nasza społeczność w miare mnie kojarzy i myślę że chociaż troszkę polubiło. Dodam, że juz byłem administratorem na serwerze. 

Zamierzam równierz poprawić aktywność.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam i korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Z tym jest różnie, czasami popołudniami, czasami wieczorami trudno mi sie określić. Poprostu kiedy mogę to jestem.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam większość komend, troche znam sie na panelu admina. (bylem juz adminem)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy na Steam.
Jestem zalogowany przez konto na Steam.


9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Owszem

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno wróciłeś do gry na serwerze i jeśli będę widział, że będziesz utrzymywał takie sesje jak teraz to zostaną Ci nadane uprawnienia administratora.

 

Na tą chwilę zamykam i za kilka dni napiszę decyzję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...