Skocz do zawartości
JureeJurek

Odwołanie

6 odpowiedzi w tym temacie

JureeJurek    0

[Ban za nic][Max=play.pl arena 1v1][Jurek]
 
1. Twój nick: Jurek
2. Twój Steam ID:STEAM_0:0:145605279
3. Link do sourcebans: np.

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Jurek&advType=name

4. Data zdarzenia: 2018-01-30
5. Opis zdarzenia: Grając dzisiaj na serwerze, dostałem perma za rzekome używanie MultiHacka, oczywiście nie używam żadnego typu czitów i prosiłbym o unbana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lord Yabol    243

Nqoccm3.png

 

Wspaniałe nie tylko BH i prefire, ale i kultura.

 

Ktoś potem przejrzy demko. am_water_64 z 14:15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JureeJurek    0

Skoro mam przegrane mnóstwo godzin na takich mapach i wiem po prostu jak kto wychyla ;) BH trudno nie jest się nauczyć, tak poniosło mnie bo to jest żałosne jeśli ktoś dostaje bana za nic. Szkoda byłoby mi ekwipunku żeby czitować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CamerDisco    188

Przepraszamy za opóźnienie, postaramy się jutro wyjaśnić tą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZosiazMarsa    73

Po przejrzeniu demka stwierdzam, że nie miało miejsca użycie jakichkolwiek wspomagaczy. Dlatego też bana ściągam i przepraszam za wszelkie niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • 1. Twój nick: VIPER 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:180571755 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:180571755&advType=steamid&Submit   4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=302   5. Opis zdarzenia: Na mapie am_banana jakiś gracz powiedział do mnie "huju", a ja skoro miałem już mute (na czat głosowy) napisalem na czacie "Dlaczego huju ?" po czym wyskoczyło [Filtr]{NORMAL} Zostałeś ukarany silencem na miesiąc{NORMAL} za użycie słowa " huju".
  • Filmik:    Chodzi o 100% celności z awki podczas spadania   edit: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959  Nie wiem czy będzie działać, ale OP mówił że powinno   ^ w configu ustawić nospread "0" dla wszystkich broni  //oprócz novy(wedle uznania) dropdown "1" tylko dla awki    //i scouta, też wedle uznania   edit2(żeby nie pisać x postów): 4. proponuje zmniejszyć czas ochronki po respawnie z 10s na 7/8/9s, ponieważ na niektórych mapach kluczowe miejsca w których ludzie się strzelają są blisko spawna(więc można dolecieć w mniej niż 10s) i najczęściej pojedynki przegrywa osoba która pierwsza w panice opróżni swój magazynek. *jeśli przejdzie, to zedytować regulamin: paragraf 2, punkt 8* 5. ustawić timelimit na 20/30min(whatever) ponieważ czasami mapa trwa kilkanaście minut(szybkie 13:0), albo 40+ minut(dużo remisów/przedłużanie) 6. znowu coś się zepsuło z punktami w hlx, tak jak kiedyś:   fin. Nie są to baaardzo potrzebne zmiany(4,5) aczkolwiek uważam że z nimi lepiej się będzie grało.  
  • Zmiany odnośnie mapy i tego cvaru wykonałem na serwerach surf combat oraz surf rpg. Co do tego pluginu to musisz przybliżyć go/podać link, bo nie wiem o czym piszesz. btw. staraj się lepiej nazywać tematy, większa szansa że zajrzę szybciej.
  • Jestem na tak +duzo razy widzialem ciebie na serwerze +miły i sympatyczny +aktywnosc  +sesje   Z komend moge ci potem pomóc
  • Czy to Justin Bieber baby? ( ಠ_ಠ)   Żule w taxi, sezamki
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×