Skocz do zawartości
JureeJurek

Odwołanie

6 odpowiedzi w tym temacie

JureeJurek    0

[Ban za nic][Max=play.pl arena 1v1][Jurek]
 
1. Twój nick: Jurek
2. Twój Steam ID:STEAM_0:0:145605279
3. Link do sourcebans: np.

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Jurek&advType=name

4. Data zdarzenia: 2018-01-30
5. Opis zdarzenia: Grając dzisiaj na serwerze, dostałem perma za rzekome używanie MultiHacka, oczywiście nie używam żadnego typu czitów i prosiłbym o unbana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lord Yabol    266

Nqoccm3.png

 

Wspaniałe nie tylko BH i prefire, ale i kultura.

 

Ktoś potem przejrzy demko. am_water_64 z 14:15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JureeJurek    0

Skoro mam przegrane mnóstwo godzin na takich mapach i wiem po prostu jak kto wychyla ;) BH trudno nie jest się nauczyć, tak poniosło mnie bo to jest żałosne jeśli ktoś dostaje bana za nic. Szkoda byłoby mi ekwipunku żeby czitować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CamerDisco    205

Przepraszamy za opóźnienie, postaramy się jutro wyjaśnić tą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZosiazMarsa    81

Po przejrzeniu demka stwierdzam, że nie miało miejsca użycie jakichkolwiek wspomagaczy. Dlatego też bana ściągam i przepraszam za wszelkie niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie jest miejsce na dyskusje. @Repcakprzypominam, że nie jesteś adminem. Do momentu rozpatrzenia zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?":  Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.  
    • Ban nadany prawidłowo, ale ponieważ jest to twój pierwszy tego typu wybryk skracam go do 1 dnia. Następnym razem nie spodziewaj się taryfy ulgowej.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×