Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Hiroshi

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:   xoo /   STEAM_1:1:457232976

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13519

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Gram na serwerze cały czas kiedy mogę. Jestem pomocny i myśle że większość osób z serwera też uważa mnie za dobrego i przyjaznego gracza.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i aktywnie korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 13 - 17 / 19 - 22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie słabe komendy podstawowe znam

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście i to nie od dziś

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Już wielokrotnie czytałem.

Na Tak. Miły, pomocny, aktywny gracz

0 lvl steam, profil prywatny + niedawno wróciłeś grać.

Podanie odrzucam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...