Jump to content
Sign in to follow this  
Mozy

Non-prime

3 posts in this topic

Mozy    2
Posted (edited)

Proponuje wprowadzić ponownie zakaz wchodzenia na serwer osób ze statusem non-prime. Niby gra tam może o paru graczy więcej ale mniej więcej dwa razy dziennie wchodzi cheater który psuje wszystkim rozgrywkę + Adminów nie widać ani nie słychać więc nie ma kto tego banować. Jak dla mnie kiedyś było lepiej stąd ta sugestia :)

Edited by Mozy

KzNNN    0
Posted (edited)

Uważam, że wprowadzenie zakazu wchodzenia na serwer przez graczy non-prime jest dobry posunięciem ze względu na comunity serwera. Przez część graczy non-prime  zainteresowanie serwerem jest mniejsze.

Edited by KzNNN

GrandFather    44

Z góry przepraszam za czekanie na odpowiedź.

Myślę, że na najbliższym zebraniu administracji podejmę ten temat i dam znać tutaj co i jak będzie wyglądało.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Topics

• Jestem za poniewaz ma kwalifikacje
    • 1. Twój nick oraz SteamID: JSje https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=430633176&token=R7J_pZD0 2. Link do Twojego profilu https://steamcommunity.com/id/lubiexplacki 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": od długiego czasu gram na tym serwerze i postanowiłem pomóc , bo gra coraz wicej [non-prim'ow] 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 19-24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Admin innych sieci serwerow jak Iracka itp SM ogarniam :)  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak, zapoznałem
    • Jestem na tak.  Dobry i miły gracz. 
    • 1. Twój nick oraz SteamID: xrey554 STEAM_1:0:459186021 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15099 3. Twój wiek:16 lat 4. "Dlaczego ty?":gram codziennie jestem miłym graczem  5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam mikrofon i korzystam z niego gdy muszę  6. W jakich godzinach najczęściej grasz: gram codziennie w różnych godzinach  7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: nie mam żadnego doświadczenia ale mam zamiar się nauczyć 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak należę i tak powiązałem swoje konto steam 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: tak zapoznałem się z regulaminem 
    • 1. Twój nick oraz SteamID:   xoo /   STEAM_1:1:457232976 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13519 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Gram na serwerze cały czas kiedy mogę. Jestem pomocny i myśle że większość osób z serwera też uważa mnie za dobrego i przyjaznego gracza. Dodatkowo wielokrotnie już zgłaszałem naruszenia regulaminu innych graczy 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i aktywnie korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 10-22 Zależy jak jestem w domu od dnia i różnych innych rzeczy 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie słabe komendy podstawowe znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Już od dawna 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Czytałem juz wielokrotnie oraz przed złożeniem podania teraz. 
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej