Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

PokrzyweeQ

Rekrutacja na Administratora

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Krzakuu csgocases.com (kiedyś PokrzweeQ)(za csgocases.com dostaję 2 darmowe skrzynki) SteamID : STEAM_0:0:490484579

2. https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17932

3. 15

4. Kilka osób mówiło mi bym spróbował złożyć podanie i po za tym na serwerze czasami spotykam się z nie miłymi osobami którzy obrażają innych. Na serwerze spotykam czasami cheaterów którzy biegają wcelowani w ziemię i strzelają headshoty, to chyba nie jest normalne. Chciałbym pomóc by ten serwer był jeszcze lepszy niż jest teraz.

5. Posiadam miktofon, może nie najwyższej jakości ale wszyscy rozumieją co mówię, i korzystam z niego dosyć często

6. W różnych. Zazwczaj kiedy wrócę ze szkoły około godzinę lub czasami dwie dziennie.

7. Tak znam niektóre komendy. Ale nawet jeżeli zostanę adminem zrobię sobie ściągawke.

8. Należę do grupy Steam i połączyłem konto z kontem Steam

9. Oczywiście że tak.

Jeżeli czegoś nie napisałem lub napisałem źle to przepraszam.

Edited by PokrzyweeQ

Nie mam do czego się przyczepić - czat super, sesje są dobre.

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Nadaję admina testowego - witam w naszej załodze !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...