Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

BART3Q

unmute

Recommended Posts

za to że mam mutacje

Brak wzoru. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Topics

• Mówimy o alisach, proszę Cię. Jeśli chociaż chwile grałeś na jakimkolwiek polskim surfie, żaden człowiek nie ma po prostu binda right left, tylko całego aliasa z A D to po pierwsze. Second, no przykro mi że nie kładę wartości do kont ale jak na Ognisku grindowałem cały dzień to wątpię że wiedziałeś co to CSS. No i właśnie, jest to surf combat, nie timer, więc możliwość Circle Strafe jest bez najmniejszego sensu. A jak komuś tak bardzo zależy na tym, zawsze z więcej wysiłku może po prostu circle jumpować. EDIT: Zresztą nawet chyba sam nie wiesz co chcesz powiedzieć, bo wszystko co jakby nie ma kompletnie nic do rzeczy
    • Aliasy, robi się poprzez alias, a nie samo bind to pierwsze defacto. W Source, nie grałeś to wiem, masz kupione konto na jakimś randomowym website'cie. Wracając do Source, jeżeli chociaż trochę pograłeś na SurfTimer'erach, to wiesz co to są spiny, jeżeli nie to twoja wypowiedź jest zbędna. Bhopowanie z +left +right to wymysł dzieci, no chyba, że zrobisz sobie +left, +right pod "A" i "D", to wtedy wtedy twoje "strefy" są nieziemskie. Skill, skillem, ale nie pisz co jest podstawą, a co nie. Przeważnie komendy typu +left, +right i +strafe,  są do Trick Surfa, także nie pisz bredni, że to nie ma nic wspólnego w "skillu". Zrób 3x banana na surf_ski2 na angle mode, pozdrawiam. 
    • Alias na +right i +left nigdy nie byl ani nie jest podstawą, ani w 1.6 ani w Sourcie, tak samo w GO, jest to jakaś dziwna meta wymyślona na przestrzeni ostatniego czasu która bardzo i to bardzo ułatwia grę osobie korzystającej, jak i zarazem mocno denerwuję przeciwnika. To nigdy nie było podstawą ani nie jest, i owszem zgodzę się z kolegą wyżej który mówił o usunięcie jej, podstawą są strafe, speedup, surf, osobą nie potrafiąca nawet chociaż trochę dobrze tego zrobić z +right +left jest nagle totalnym szefem pomimo że kompletnie nie umie strefować. Do tego doliczając mete "+left +right spam m2" to totalny śmiech i ze skillem ma bardzo mało wspólnego.
    • Zablokować czynność, która jest podstawą w surf combacie? Chyba nie grałeś na topowych serwerach w takim razie. Ja osobiście używam +left jak i zarówno +right do tego, aby wyrównać swój surf, bo uwierz ale na sensitivity 0.5 i DPI 800 ciężko się robi pełny obrót samą myszką. Co do samego NoSpreada, to posiada dużo opcji, przejrzyj sobie fora czy cokolwiek zanim dasz łapkę w dół. :)   Od Siebie tylko dodam o poprawne respienie na teleportach.   Pozdrawiam. 
    • 1. Twój nick oraz SteamID:STEAM_0:1:206122861 RaFi ツ 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1138 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Miałem do czynienia z byciem adminem na serwerze FFA 5vs5, gram bardzo często w cska a szczególnie na waszych arenkach znam sporą ilość osób co świadczy że nie mam problemów z nawiązywaniem sympatycznego kontaktu z graczami na serwerze. Liczę się z obowiązkami i konsekwencjami jakie będą mnie obowiązywały. Jestem gotowy podołać wyzwaniu 😄 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak zawsze jestem aktywny głosowo 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16-24 zazwyczaj coś w tych godzinach, częściej bardziej w tych wieczornych ze względu na edukacje 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Oczywiście lecz odświeżenie mogłoby się przydać ze względu na zmiany 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, czytałem i zapoznałem się
  • Create New...