Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Codek

Napraw hlx

Recommended Posts

Ktoś zepsuł hlx i nawet nie dostaję sie minusowych pkt za śmierć. Było fajnie ale jak zwykle ktoś postanowił to "poprawić".

+1 imo stare hlxy były lepsze, @arekkss2000 wypowiedz sie

Według mnie stare były leprze bo trudniejsze ale teraz jest jak na wszystkich serwerach max-playa  ( dla mnie to bez różnicy jakie będą aby działały :) )

Edited by arekkss2000

No stare to byl totalny kozak. Wbij 2,5k na poczatku miesiaca, nie graj caly miesiac, still top1. Serio ludzie? Ewidentnie cos bylo nie halo, jak 99% serwera miala negatywne punkty (<1000). Mowicie ze trudniejsze byly lepsze? Ale na fall dmg i brak bh to juz placz i zgrzytanie zebow bo jak to tak? Nie moge skakac jak malpa po calej mapie :(? ALE TO PRZECIEZ SURF, TU SIE NIE DA BEZ BH I Z FALL DMG! Serio git gud ludzie, zaraz bedzie temat dodajcie aim bota bo za ciezko strzelac. 

PS. przepraszam za "vent" :S

Ale wtedy w topce były osoby które rzeczywiście coś potrafią a teraz wbije sobie macius2005PL kd 0,45 i jest top3.

I gdybyś tu zmienił na fall dmg i brak bh to by dzieci zniknęły :/

Edited by Codek

13 minut temu, Codek napisał:

Ale wtedy w topce były osoby które rzeczywiście coś potrafią a teraz wbije sobie macius2005PL kd 0,45 i jest top3.

Zgadzam się w 100% 

W topce byly osoby ktore byly w stanie nabijac pkt na "noobach" po resecie. Nie widzialem zeby ktos w polowie miesiaca i dalej mial powyzej 2,5k pkt. Jaki ma sens wbicie statow 50:2 (zalozmy ze zabija cie z kosy gosciu na 700 pkt),  jak i tak wyjdziesz na minus. Macius kd 0,45 jest top3 bo moze jest pierwszy dzien i duzo nie bylo grane? Ale idk moze to ja jakis glupi jestem

No to właśnie trzeba było nie dać się zabić i było jakieś wyzwanie. A teraz to nic ci z tego czy ktoś cie zabije czy nie bo i tak pkt nie tracisz.

Nie dac sie zabic. Dobre. Nie znam nikogo z KD powyzej 7.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Create New...