Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Adriko

[Odwołanie][csgocodmod.max-play.pl] Adriko

Recommended Posts

1. Adriko

2. STEAM_1:0:507266368

3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:507266368&advType=steam

4. 11.07.2019

5. Zdarzenie miało miejsce na mapie mirage.

Otóż gdy byłem na bombsite a na środku 1 vs 1 i usłyszałem przeładowanie broni to z deagla postanowiłem oddać strzał w kierunku odgłosu.

Strzał okazał się celny i zabiłem przeciwnika na ninjy przez skrzynkę w głowę. Admin Yedy mnie zbanował nawet tego nie weryfikując. :C

PS Proszę o zweryfikowanie tej sytuacji.

Miałeś dużo takich strzałów i za każdym razem trafiałeś.

Ja mam tyle do powiedzenia.

Zostawiam to innym.

Jak będzie demko to go obejrzę i podam werdykt.

Ok, kiedy mogę się spodziewać ostatecznego werdyktu, a co do wypowiedzi YEDY to umiem grać i nie miałem więcej takich strzałów przez ścianę, a poza tym gdybym miał wh to bym tu nie pisał.

Pooglądałem dwa demka ( z mapy na której został nadany ban i wcześniejszej) - Czekam do jutra popołudnia na dostarczenie dowodów (na PW, w Admin Zone) potwierdzających używanie przez gracza wspomagaczy, w przeciwnym wypadku bana ściągnę.

Do tego czasu temat zamykam.

Mapa de_mirage_go

-0.48  podejrzany wychodzi od razu wcelowany na głowę rywala przez ścianę i pędzi natychmiast na bs zabić chodź żyje jeszcze 2 przeciwników.

-1.51 podejrzany nawet nie celował w przeciwnika a trafił mu banie po spowolnieniu demka wszystko ładnie widać.

-4.37 strzał na ninje znów celownik nawet nie był na głowie a dostał hs.

Przejrzałem jeszcze demka z de_westwood2 i de_cache i podejrzany strasznie pewnie się zachowuje nie sprawdza miejsc gdzie mogą być przeciwnicy tylko wcelowuje się tam gdzie wychodzą przeciwnicy.

@GrandFather mówiłeś że on gra na słuch. Na demkach tego nie widać a widać tylko to że jak zabija to nie ma celownika na przeciwniku i nie wydaje mi się że gracz który ma 0 lvl steam i niespełna 5 h w cs'ie nie ma takiego skilla.

Po przejrzeniu dwóch demek ( de_mirage_go z godziny ~13:59 oraz de_westwood2  z godziny ~13:49)  oraz konsultacji z drugim Menadżerem stwierdzam iż OP nie używał wspomagaczy w postaci aim'a i wh.

Odwołanie rozpatrzone pozytywnie - blokadę zdejmuję.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...