Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Wanixo

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Vanish    STEAM_1:1:178254621

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=12640

3. Twój wiek: 19

4. "Dlaczego ty?": Często pomagam graczom, którzy potrzebują pomocy lub po prostu mają jakieś pytania. Jestem zaznajomiony z regulaminem i często go przypominam (nawet błędy administracji)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon, barwa głosu raczej znośna i często i gęsto z niego korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Nie da się tego jasno określić, jestem gdy są gracze, a tak to przed/po pracy a gdy wolne to ile wlezie.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadam średnio-zaawansowaną wiedzę na temat komend. Jakbym miał problem to wujek google pomoże przy problemie. Posiadałem admina na 4 serwerach (nie wypisuję ze względu na reklame)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Jestem na grupie Max-Play oraz mam połączone konto na forum.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, w większości przypadków mam go nawet wyświetlony monitor obok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za, znam od dzisiaj ale dużo pomaga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za gra długo i pomaga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjmuję na okres testowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...