Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Wanixo

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Vanish    STEAM_1:1:178254621

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=12640

3. Twój wiek: 19

4. "Dlaczego ty?": Często pomagam graczom, którzy potrzebują pomocy lub po prostu mają jakieś pytania. Jestem zaznajomiony z regulaminem i często go przypominam (nawet błędy administracji)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon, barwa głosu raczej znośna i często i gęsto z niego korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Nie da się tego jasno określić, jestem gdy są gracze, a tak to przed/po pracy a gdy wolne to ile wlezie.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadam średnio-zaawansowaną wiedzę na temat komend. Jakbym miał problem to wujek google pomoże przy problemie. Posiadałem admina na 4 serwerach (nie wypisuję ze względu na reklame)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Jestem na grupie Max-Play oraz mam połączone konto na forum.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, w większości przypadków mam go nawet wyświetlony monitor obok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za, znam od dzisiaj ale dużo pomaga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za gra długo i pomaga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Topics

 • Posts

  • Rozumiem, że cheater też człowiek, ale nie róbmy wielkiego zagadnienia z tego, że komuś puściły nerwy wobec kretyna. BTW umiejętność zwięzłego przekazywania informacji (czyt. nie w postach na 20 akapitów) bardzo się przydaje.   Silenca ściągam a temat zamykam.
  • Mogę zacytować tutaj Twoje słowa "Nie będę ukrywał, że przeklinam na serwerze, bo jestem tylko człowiekiem". Widzisz ja również jestem tylko człowiekiem i uwierz, że nie znam waszego serwera dogłębnie, a także zasad jak i wszystkich pluginów, które są wgrane. Powiem w ten sposób. Z mojej perspektywy wyglądało to w taki sposób, że zignorowałeś moją prośbę o sprawdzenie cheatera. Nie powiedziałeś ani słowa o tym, że go sprawdzisz co nawet było później omawiane przez innego gracza po tym jak dostałem muta - najwyraźniej zdziwił się, że go otrzymałem.  Dobrze wiem jak działają tego typu serwerownie. Rozumiem, że jestem randomem, który wbił na serwer i miałeś ochotę na muta 2tygodniowego w sumie za nic. Nie ostrzegłeś, nic nie powiedziałeś do mnie, ani nie dałeś dojść do głosu tylko dałeś muta. Myślę, że w tamtej sytuacji to nie ja byłem problemem. Wiesz, mam już swoje lata, prowadzę firmę i uwierz, że obrażanie ludzi/graczy czy też inne tego typu sytuacje mnie nie kręcą. Rozumiem, że możesz mieć gorszy dzień lub jesteś osobą, która lubi pokazać, że ma władze w taki czy inny sposób. Ten jednak jest chyba zły, bo serwer jest bardzo fajny jak i gracze lecz ten ban był nie potrzebny. Mam nadzieję, że zrozumiesz moje słowa i je przemyślisz. Co zrobisz to już Twoja decyzja. 
  • Gracz mun1o jest spoko I rozsądnym graczem wg mnie i każdemu się zdazy jak widzi coś takiego. Mun1o powinien dostać przynajmniej mniejszy okres muta
  • Nie przypominam sobie takiej sytuacji, by któryś z graczy mówił, że opuściłem serwer ( być może nie usłyszałem, z racji skupienia się na sprawdzaniu gracza)    Druga sprawa - jeśli na serwerze jest osoba, która używa cheatów, to regulamin każdego naszego serwra nie przewiduje tego, by takiego gracza zwyzywać od za przeproszeniem "jebanych cheaterów" czy innych słów o podobnym znaczeniu, co mówiłem przekazałem Tobie na serwerze.    Nie będę ukrywał, że przeklinam na serwerze, bo jestem tylko człowiekiem i zdarzy mi się użyć wulgaryzmu ale nigdy nie używam ich do celu wyzywania/obrażania społeczności serwera, a gdy widzę, że ktoś przeklina, bo przegrał rundę etc. upominam zawsze, by nie naudużywał takich słów. Ty w mojej ocenie pozwoliłeś sobie za dużo, w stronę gracza, który używał wh stąd blokada.      Tyle ode mnie. Decyzję o ściągnięciu lub pozostawieniu blokady zostawiam @Lord Yabol
  • Złote naboje są zbogowane bo jak zginiesz A masz 0 zlotych naboi to ci wchodzi na minus
×
×
 • Create New...