Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Wanixo

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Vanish    STEAM_1:1:178254621

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=12640

3. Twój wiek: 19

4. "Dlaczego ty?": Często pomagam graczom, którzy potrzebują pomocy lub po prostu mają jakieś pytania. Jestem zaznajomiony z regulaminem i często go przypominam (nawet błędy administracji)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon, barwa głosu raczej znośna i często i gęsto z niego korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Nie da się tego jasno określić, jestem gdy są gracze, a tak to przed/po pracy a gdy wolne to ile wlezie.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadam średnio-zaawansowaną wiedzę na temat komend. Jakbym miał problem to wujek google pomoże przy problemie. Posiadałem admina na 4 serwerach (nie wypisuję ze względu na reklame)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Jestem na grupie Max-Play oraz mam połączone konto na forum.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, w większości przypadków mam go nawet wyświetlony monitor obok

Jestem za, znam od dzisiaj ale dużo pomaga :D

Jestem za gra długo i pomaga. 

Przyjmuję na okres testowy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...