Skocz do zawartości
MrAdrian

Problem z vipem

2 odpowiedzi w tym temacie

MrAdrian    0

1.Mój nick nick -  ✪✵✪Jok3R✪✵✪

2. vip 30 dni sms

3. Kod zwrotny - T1Z4H8G6

4. Opisz problem - po wpisaniu kodu vipa dostałem na arenie a wybrałem cod moda przez co teraz vip znajduje się na arenie i chciałbym go przenieść na cod moda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    205

Sprawa rozwiązana, btw. nic magicznie się nie dzieje, jeśli się wybiera dany serwer to się dostaje na dany serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• To nie jest miejsce na dyskusje. @Repcakprzypominam, że nie jesteś adminem. Do momentu rozpatrzenia zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?":  Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.  
    • Ban nadany prawidłowo, ale ponieważ jest to twój pierwszy tego typu wybryk skracam go do 1 dnia. Następnym razem nie spodziewaj się taryfy ulgowej.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej