Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Wprowadzenie zmian do loli


Recommended Posts

Witam, 

 

Chciałbym zaproponować małe zmiany w loli. 1 Zmianą jaką chciałbym zaproponować jest to całkowite usunięcie HP z loli albo zmniejszenie jej do np 115HP maksymalnie. 2 zmianą jej dodanie do loli większej ilości AMMO w magazynku np o 10-15 naboi więcej.

 

Pozdrawiam NL

Link to post
Share on other sites

A dodać 1 szot 1 kill jak kiedyś ( ale pewnie tylko ja to bym chciał ) a lole bym zostawił tak jak jest no chyba ze zwiększyć cenę poszczególnych umiejętności.  

Link to post
Share on other sites

Według mnie dodawanie 1s1k jest takie średnie, bo ktoś może sobie kupić HP i 1s1k i wielu graczy będzie się denerwowało zwłaszcza że taka osoba może gdzieś się campić. Według mnie lola niech zostanie ale fajnie by było jakby zmniejszyć w dużym stopniu tak jak wyżej napisałem ilość HP lub całkowicie usunąć.

Link to post
Share on other sites

Nie mozna uzyc 2 loli w jednej rundzie. Ja bym to cale wyrzucil w kosmos bo lola do surf combata ma sie jak piernik do wiatraka

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
  • Create New...