Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KIRIT0

ZA MOCNA KLASA (BŁYSK)

Recommended Posts

Chciałbym poinformować szanowną administracje aby zbalansowali klasę Błysk, ona posiada takie owe umiejętności:

 

Błysk:

-Pod umiejętnością klasy (niewidzialność 5 sekund ,o wiele zwiększona prędkość chodu , odwrotne sterowanie )  (przy nim wystarczy zbindowac zmianę klawiszy na programie klawiatury i ma się normalne sterowanie) 

-instakille , 1/8 MAG-7 i 1/8 USP

 

Proszę o nerf lub dodanie tej klasy do mega premium

 

Z góry dziękuje za rozpatrzenie ;-;

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 insta kill z całej mapy z maga booli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokladnie. Duzo osob narzeka na nia. jest po prostu za mocna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ZeroTwo a tak bez żartów klasa jest zbyt po a konkretnie patrząc na Klasę premium Ninja jest totalnym uselessem przy Błysku który ma dużo więcej niż ninja. Jestem za usunięciem niewidzialnosci lub skróceniem jej do 1/2sec a zostawić speed na dłużej przepraszam za błędy pisane z telefonu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Topics

  • Posts

    • za krótki staż na serwerze, za młody kandydat + zgłaszałeś osoby, które po prostu grały lepiej od ciebie. Byłem akurat na serwerze Podanie odrzucone
    • Edytuj swoje podanie, dodając w pełni uzupełniony wzór tj. punkty, treść.
    • Nick obecny: Ksiądz Rydzyk steamID: https://steamcommunity.com/id/lysyzbrazzerstokononowicz/ Mam 15 lat. Chciałbym zostać adminem, ponieważ widzę, że macie rekrutacje oraz teraz jak grałem to kilka osób na spinbocie latało. Posiadam mikrofon, discorda i teamspeaka. Gram zazwyczaj w godzinach popołudniowych. Jakbym został administratorem to mogę poświęcić minimum 1 godzinę dziennie. Brak doświadczenia w byciu adminem. Jestem na grupie maxplay oraz mam połączone konto steam.  1. Ksiądz Rydzyk  https://steamcommunity.com/id/lysyzbrazzerstokononowicz/ 2. https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20678 3. 15 4.Chciałbym zostać adminem, ponieważ widzę, że macie rekrutacje oraz teraz jak grałem to kilka dzieciaków (z głosu obstawiam 9lat) latało na spinbocie, obrażając wszystkich i mówili że to smurf konta xd. 5. Tak posiadam mikrofon jak i również ts3 i dsc 6. W godzinach popołudniowych. 7. Żadne ;d 8. tak 9. tak
×
×
  • Create New...