Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

W01T4Z

Odwołanie Max-Play FFA W01T4Z

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Twój nick: W01T4Z
2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:429707872
3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=W01T4Z&Submit=Szukaj

4. Data zdarzenia: 2019-07-18
5. Opis zdarzenia: Chciałbym tylko przekazać, że admin o nicku KENAJs ma 0 poczucia humoru i za zwykłego reporta o treści "Marnuje mi czas" (powodem tego jest bieganie wokół C4 przez 30s) dostałem permabana którego powodem była "obraza admina". Poza tym co drugie słowo wypowiedziane przez tą osobę to ku***. Moim zdaniem trochę nadużywa swoich możliwości.

Edited by W01T4Z

@JScsgo Proszę o wyjaśnienie.

W0IT4Z -

1)Pzypomnij sobie druga rundę na mirage, jak wskocyzlem do pałaców z deaglem tylko, i Cie zabiłem, a Ty na czacie napisałeś "że jak tak szybko?" ktoś napisał że " bo ma admina" a ty napisałaś " kurwa jebana" i kolega napisał " na bh" 

2)Ile razy trzeba powtarzać przez mikro/czat/msay " proszę nie używać. !call przy administracji? 

Bo chyba że 3/4 razy zwracałem uwagę a Ty mi mówisz o moim poczuciu humoru. 

1. Ani razu nie słyszałem od cb że nie można używać !calladmin kiedy jest admin na serwerze więc nie wiem o czym mówisz
2. Co do punktu 1. napisałem to do gościa który był ewidentnie odpalony bo caly czas przez ściany dostawałem 

9 minut temu, JScsgo napisał:

1)Pzypomnij sobie druga rundę na mirage, jak wskocyzlem do pałaców z deaglem tylko, i Cie zabiłem, a Ty na czacie napisałeś "że jak tak szybko?" ktoś napisał że " bo ma admina" a ty napisałaś " kurwa jebana" i kolega napisał " na bh" 

https://max-play.pl/topic/69788-obraza-serwera-i-bany-za-ten-bullshit/?tab=comments#comment-89802

Umiesz czytać?

Skracam do 1 dnia za !calladmin przy adminie i zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...