Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
karolddk

ODWOŁANIE Max-Play Duduś

Recommended Posts

1. Twój nick: Duduś
2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:498106560
3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:498106560&advType=steamid

4. 17 Lipiec 2019

5. Napisałem do Wolfie kilka wiadomośći lekko toksycznych i dostałem bana na ts3 na 3 dni do tego dostałem ban na serwerze Max-Play  na 7 dni. Chodź nic na serwerze nie zrobiłem 

Tego bana kazałem nadać ja.

Trollowanie, działanie na szkodę community i toksyczność w stosunku do funkcyjnego zakrawająca na harassment warunkują bana dłuższego od zaledwie tygodnia, więc potraktuj to jako ostrzeżenie. Od teraz jeśli taka sytuacja się powtórzy to ty i reszta członków waszego małego kółeczka będziecie łapali blokady po miesiąc+ albo permy, więc radzę zacząć się zachowywać.

Z @GrandFather rozmawiałem na temat zajść na serwerze i wytłumaczyliśmy sobie co poszło nie tak, więc możecie albo przestać traktować go jak wroga albo dostać wilczy bilet na serwery MP.

Odrzucone, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...