Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Mativ610

boty

Recommended Posts

Zaraz po dołączeniu co najmniej dwóch graczy na server boty są kikowane i te dwie osowy muszą biegać i szukać się po mirage, cache czy po de_dust2. Moja propozycja jest taka żeby boty znikały do piero jak wejdzie co najmniej 6 osób. Bo takie szukanie się po mapie nie jest fajne.  A i  jeśli są dwie osoby  na serwerze i jedne z nich wyjdzie boty nie są przywracane. Dziś miałem taką sytuację i czekałem jakieś 10 minut żeby zobaczyć czy się pojawią. 

Edited by Mativ610

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, to boty znikają jak z serwerem łączy się 3 gracz, dużo grałem już na DM i wiele razy miałem tą sytuacje, że gramy 1vs1, wchodzi trzeci gracz i boty znikają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

parę dni siedziałem na tym serwerze i znikały przy 2, ale nie zawsze. Częściej tak jak mówisz ale mój pomysł i tak by się przydał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłem wywalanie botów od 6 osób oraz dodałem funkcję dodającą boty kiedy liczba graczy znowu spadnie, jeśli coś będzie nie tak to piszcie tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...