Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Matti

Podanie na admina:)

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Mati oraz STEAM_1:1:503284969.

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=53940.

3. Twój wiek: 24.

4. "Dlaczego ty?":

- uważam się za osobę wesołą i mającą dobry kontakt z innymi graczami,

- prowadziłem własny serwer, zatem posiadam nie tylko podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina,

- w godzinach w których się pojawiam rano lub po 15 brakuje admina , więc mogłbym coś zdziałać w tym czasie,

- jestem osobą komunikatywną, lubiącą się pośmiać,

- jestem przede wszystkim aktywny na serwerze,

- posiadam i używam mikro.

- wiem że mam troszkę mało godzin ale nadrobię

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon oraz korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadłem wiele razy admina na serwerach typu 3maps, OnlyDD2+Mirage składam podanie ponieważ nie widziałem admina ażeby grał na serwerze a dużo odpałów wbija i psuję grę oraz zabawę :). Panel Admina SM jest podobny do panelu admina z cs 1.6 więc dla mnie to nie problemu na wielu sieciach byłem adminem i ogarniałem admina, sądzę że jestem doświadczonym adminem i chcę wam pomoc ogarniać serwer bo mam czas

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście należę do grupy

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem

Edited by Matti

-Aktywny

-Pomocny

-Kulturalny

-Stanowczy

Popracuj nad sesjami i wypowiadaniem się na czacie, daj się poznać i spróbuj za jakiś czas, wtedy zobaczymy. Odrzucam. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...