Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lechu1

Mute

Recommended Posts

Posted (edited)

1.Twój Nick: Lechu
2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:219185495
3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=Lechu&Submit=Szukaj

4. Data zdarzenia: Dokladnie nie wiem 9/10 Sierpien 2019
5. Opis zdarzenia: Dostalem gaga i tez chyba muta bo jak sie pytam to nikt nie odpowiada mi i wlasnie to mnie dziwi bo nic nie mowilem zadnych brzydkich slow ani nic co mnie bardzo dziwi widzialem ze dostalem gaga na miesiac ale nie wiem za co i jakis lechu cs money dostal muta i ja mam muta ale nie mialem takiego nicku wlasnie dostalem muta i gaga chyba na miesiac co jest nie porozumieniem bo ja nawet nie pisalem na chacie

Teraz zauwazylem ze mialo miejsce uzycie smieciu owszem przyznaje sie do bledu i takie cos sie wiecej nie powtorzy

Edited by Lechu1

Lord Yabol po czym po chwili dodalem ze miala miejsce taka sytuacja

18 godzin temu, Lord Yabol napisał:

Na pewno się poprawię chciałbym abyś mi zmniejszył karę 2 raz się taka sytuacja nie powtorzy jeżeli sie powtorzy to odczekam całą karę

Odrzucone, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...