Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
SzypkiGracz

Podanie na Admina by Szypki Gracz

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:Szypki Gracz | STEAM_0:1:511704777

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:
https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=55103

3. Twój wiek:19.

4. "Dlaczego ty?":Dlaczego ja? Hmm pełniłem już rolę administratora nie w CS:GO, ale w 1.6 w 1.6 grałem około 10 lat, zawsze byłem jednym z najlepszych adminów i najbardziej aktywnych, więc o aktywność się nie musicie martwić. Nie patrzcie na konto, tak wiem Non Prime to na pewno będzie "cheatował" ja 1.6 grałem na Non Steam i brali mnie i nie czitowałem, bo nie mam takich zamiarów. Także widzę, że mało jest administracji na serwerze, bo wiadomo każdy ma życie prywatne i chcę z niego kozystać, a nie siedzieć na serwerze 24/7, dlatego postanowiłem pomóc i napisać rekrutację na administratora na waszym serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak, posiadam i używam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:10-22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Ogarniam SM, ponieważ jest podobny do AMX, a AMX mam ogarnięty 8/10.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Z regulaminem forum tak, ale serwera nie, ponieważ nie działa !rules.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podanie odrzucone. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...