Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

bulka

podanie na admina

Recommended Posts

Twój nick:  smaczna bułeczka

SteamID: STEAM_0:0:182798647   

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7387

3. Twój wiek: 20

4. "Dlaczego ty?": Dużo czasu gram na waszych serwerach , dużo osób mnie kojarzy , jestem sprawiedliwy i przestrzegam zasad , oczywiście nowym graczom pomagam, dużo graczy lubi mnie (przynajmniej tak to wygląda) i pewnie chcieli by żebym został adminem  .

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i często z niego korzystam (towarzysko z innymi graczami)

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:  17:00 - 21:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nigdy jeszcze nie byłem adminem ,  znam podstawowe komendy a tych bardziej zaawansowanych to można się wyuczyć.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: tak zapoznałem się

Edited by bulka

+1
Przyjazny i doświadczony gracz. Bardzo aktywny

Podanie rozpatrzone negatywnie.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...